Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 желтоқсандағы N 1847 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 қаңтар N 29
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Украинадан Өзбекстан Республикасына Қазақстан Республикасының
аумағы арқылы әскери-техникалық мүлік алып өтуге рұқсат беру туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 желтоқсандағы N 1847
P001847_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"2001" деген сан "2002" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2000 года N 1847
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 29
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2000 года N 1847 P001847_ "О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан военно-технического имущества из Украины в Республику Узбекистан" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
цифру "2001" заменить цифрой "2002".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)