Ми-8 тiкұшағы үшiн авиациялық мүліктің техникалық құжаттамасымен қоса импорты туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 қаңтар N 33
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "N 405 авиажөндеу зауыты" ашық акционерлiк қоғамына "Сертификаттау орталығы" (Тюмень қаласы, Ресей Федерациясы) дербес коммерциялық емес ұйыммен жасалған 2001 жылғы 7 тамыздағы N 07/08/01 сатып алу-сату шартына сәйкес Қазақстан Республикасына авиациялық мүлiктiң (СЭҚ ТН коды 8803 10 900, 8803 20 900) импортына рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен "N 405 авиажөндеу зауыты" ашық акционерлiк қоғамына осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген авиациялық мүлiктiң импортына лицензия берсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi осы қаулының 1-тармағында көрсетілген авиациялық мүлiктi кедендiк
бақылауды және кедендiк ресiмдеудi қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика
және сауда министрлiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетiне
жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Об импорте авиационного имущества для вертолета Ми-8 с технической документацией
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 33
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить открытому акционерному обществу "Авиаремонтный завод N 405" импорт в Республику Казахстан авиационного имущества (код ТН ВЭД 8803 10 900, 8803 20 900) согласно договору купли-продажи N 07/08/01 от 7 августа 2001 года, заключенному с автономной некоммерческой организацией "Центр сертификации" (город Тюмень, Российская Федерация).
2. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан выдать в установленном законодательством порядке открытому акционерному обществу "Авиаремонтный завод N 405" лицензию на импорт авиационного имущества, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан обеспечить таможенный контроль и таможенное оформление авиационного имущества, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Комитет по оборонной промышленности Министерства экономики и торговли Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)