Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 21 қыркүйектегі N 1355 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 қаңтардағы N 49 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 04 шілдедегі N 661 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жинақтаушы зейнетақы қорларынан төлемдерді жүзеге асырудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 21 қыркүйектегі N 1355 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 43, 396-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жинақтаушы зейнетақы қорларынан зейнетақы төлемдерін төлеуді жүзеге асырудың тәртібінде:
12-тармақтағы "2001 жылдың 31 желтоқсанына" деген сөздер "2002 жылдың 30 маусымына" деген сөздермен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "қаңтарынан" деген сөз "шілдесінен" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997 года N 1355
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2002 года N 49. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 июля 2003 года N 661
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997 года N 1355 "Об утверждении Порядка осуществления выплат из накопительных пенсионных фондов" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 43, ст. 396) следующие изменения:
в Порядке осуществления пенсионных выплат из накопительных пенсионных фондов, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 12 слова "31 декабря 2001" заменить словами "30 июня 2002";
в пункте 13 слово "января" заменить словом "июля".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан