Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 тамыздағы N 1326 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 қаңтар N 57
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақ мемлекеттік заң академиясы" республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 31 тамыздағы N 1326
P001326_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 36-37, 443-құжат) мынадай өзгерістер
енгізілсін:
1 және 5-тармақтар алынып тасталсын;
3-тармақтағы "спорт кешенімен," деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Омарбекова А.Т.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2000 года N 1326
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2002 года N 57.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2000 года N 1326 P001326_ "Вопросы Республиканского государственного казенного предприятия "Казахская государственная юридическая академия" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 36-37, ст. 443) следующие изменения:
пункты 1 и 5 исключить;
в пункте 3 слова "спортивным комплексом," исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)