Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi Құрылыс істері жөніндегi комитетiнiң "Мембағалау" жылжымайтын мүліктi бағалау жөнiндегi республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 19 қаңтар N 66
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күшi бар Жарлығынасәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi Құрылыс істерi жөнiндегi комитетiнiң "Мембағалау" жылжымайтын мүлiктi бағалау жөнiндегi республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "2000-2001 жылдары жекешелендiрiлуге жататын республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар мен мекемелердiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 17 маусымдағы N 912 қаулысына(Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 27, 312-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекітілген 2000-2001 жылдары жекешелендiрiлуге жататын республикалық мемлекеттік кәсіпорындар мен мекемелердiң тiзбесіндегі реттік нөмірі 30-жол алынып тасталсын.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О ликвидации Республиканского государственного предприятия по оценке недвижимости "Госоценка" Комитета по делам строительства Министерства экономики и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2002 года N 66
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать Республиканское государственное предприятие по оценке недвижимости "Госоценка" Комитета по делам строительства Министерства экономики и торговли Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2000 года N 912 "О Перечне республиканских государственных предприятий и учреждений, подлежащих приватизации в 2000-2001 годах" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 27, ст. 312):
в Перечне республиканских государственных предприятий и учреждений, подлежащих приватизации в 2000-2001 годах, утвержденном указанным постановлением, строку, порядковый номер 30, исключить.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан