Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 наурыздағы N 405 және 2001 жылғы 19 қарашадағы N 1491 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 23 қаңтар N 87
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Ауыл шаруашылығында лизингті ұйымдастырудың 2001 жылға арналған ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 наурыздағы N 405 P010405_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 12, 135-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Ауыл шаруашылығында лизингті ұйымдастырудың 2001 жылға арналған ережесінде:
1-тармақтағы "1 000 000 000" (бір миллиард)" деген сөздер "1 188 700 000 (бір миллиард бір жүз сексен сегіз миллион жеті жүз мың)" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Республикалық бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 қарашадағы N 1491 P011491_ қаулысына:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджет қаражаты
есебінен жүзеге асырылатын ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша
сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу ережесінде:
1-тармақтағы "1 000 000 000 (бір миллиард)" деген сөздер "1 188 700
000 (бір миллиард бір жүз сексен сегіз миллион жеті жүз мың)" деген
сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 405 и от 19 ноября 2001 года N 1491
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 87.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 405 P010405_ "Об утверждении Правил организации лизинга в сельском хозяйстве на 2001 год" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 12, ст. 135):
в Правилах организации лизинга в сельском хозяйстве на 2001 год, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слова "1 000 000 000 (один миллиард)" заменить словами "1 188 700 000 (один миллиард сто восемьдесят восемь миллионов семьсот тысяч)";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2001 года N 1491 P011491_ "Об утверждении Правил возмещения ставки вознаграждения (интереса) по лизингу сельскохозяйственной техники, осуществляемому за счет средств республиканского бюджета":
в Правилах возмещения ставки вознаграждения (интереса) по лизингу сельскохозяйственной техники, осуществляемому за счет средств республиканского бюджета, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слова "1 000 000 000 (один миллиард)" заменить словами "1 188 700 000 (один миллиард сто восемьдесят восемь миллионов семьсот тысяч)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)