Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының "КСРО Жоғарғы Соты Пленумының қаулылары туралы" 1992 жылғы 21 ақпандағы N 1 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Жалпы отырысының қаулысы 2002 жылғы 11 сәуір N 8.
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Жалпы отырысы қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының "КСРО Жоғарғы Соты Пленумының
қаулылары туралы" 1992 жылғы 21 ақпандағы N 1
P92001s_
қаулысының күші
жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының Төрағасы
Жалпы отырыстың хатшысы,
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының судьясы
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О признании утратившим силу постановления Пленума Верховного Суда Республики Казахстан N 1 от 21 февраля 1992 года "О постановлениях Пленума Верховного Суда СССР"
Постановление пленарного заседания Верховного Суда Республики Казахстан от 11 апреля 2002 года N 8.
Пленарное заседание Верховного Суда Республики Казахстан постановляет:
Постановление Пленума Верховного Суда Республики Казахстан N 1 от 21
февраля 1992 года
P92001s_
"О постановлениях Пленума Верховного Суда СССР"
признать утратившим силу.
Председатель Верховного Суда
Республики Казахстан
Секретарь пленарного заседания,
судья Верховного Суда
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)