Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 1 ақпандағы N 151 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1465 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.05 № 1465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 P991691_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 488-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Павлов                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич           Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі, төраға
Ким                         - Қазақстан Республикасының
Георгий Владимирович          Әділет министрі
Школьник                    - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич            Энергетика және минералдық
ресурстар министрі
Есенбаев                    - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы             Экономика және сауда министрі;
көрсетілген құрамнан: Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы, Рогов Игорь Иванович, Құлекеев Жақсыбек Әбдірахметұлы, Нефедов Петр Петрович шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2002 года № 151. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1465
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.12.2011 № 1465.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
ноября 1999 года N 1691
P991691_
"О Межведомственной комиссии по тарифной
политике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 488) следующие
изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по тарифной политике:
Павлова                  - Заместителя Премьер-Министра Республики
Александра Сергеевича      Казахстан - Министра финансов Республики
Казахстан, председателем
Ким                      - Министра юстиции Республики Казахстан
Георгия Владимировича
Школьника                - Министра энергетики и минеральных ресурсов
Владимира Сергеевича       Республики Казахстан
Есенбаева                - Министра экономики и торговли Республики
Мажита Тулеубековича       Казахстан
вывести из указанного состава: Масимова Карима Кажимкановича, Рогова
Игоря Ивановича, Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича, Нефедова Петра
Петровича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)