Қазақстан Республикасы агенттіктерінің кейбір кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 ақпан N 164
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы
Z990453_
Заңының
26-бабы 2-тармағына сәйкес, төменде көрсетілген лауазымды адамдардың
орнынан түсуін қабылдамау жөніндегі шешімнің қабылдануына байланысты
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Мыналар тағайындалсын:
Сарекенов               - Қазақстан Республикасы
Қабидолла Зұлқашұлы       Мемлекеттік материалдық резервтер
жөніндегі агенттігінің төрағасы;
Ахметов                 - Қазақстан Республикасы
Серік Баужанұлы           Мемлекеттік құпияларды қорғау
жөніндегі агенттігінің төрағасы;
Оспанов                 - Қазақстан Республикасы Жер
Бақыт Сағындықұлы         ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігінің төрағасы;
Жағанова                - Қазақстан Республикасы Көші-қон
Алтыншаш Қайыржанқызы     және демография жөніндегі
агенттігінің төрайымы;
Досаев                  - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ерболат Асқарбекұлы       монополияларды реттеу, бәсекелестікті
қорғау және шағын бизнесті
қолдау жөніндегі агенттігінің
төрағасы;
Смайылов                - Қазақстан Республикасы Статистика
Әлихан Асханұлы           жөніндегі агенттігінің төрағасы;
Тұрлыханов              - Қазақстан Республикасы Туризм
Дәулет Болатұлы           және спорт жөніндегі агенттігінің
төрағасы;
Нұрқаділов              - Қазақстан Республикасы Төтенше
Заманбек Қалабайұлы       жағдайлар жөніндегі агенттігінің
төрағасы;
Бұлғақбаев              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Болатбек Ақылбайұлы       полициясы агенттігінің төрағасы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Некоторые кадровые вопросы агентств Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2002 года N 164
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан
Z990453_
"О государственной службе", в связи с принятием решения об
отклонении отставки нижеуказанных должностных лиц Правительство Республики
Казахстан постановляет:
Назначить:
Сарекенова                - Председателем Агентства Республики Казахстан
Кабидоллу Зулкашевича       по государственным материальным резервам;
Ахметова                  - Председателем Агентства Республики Казахстан
Серика Баужановича          по защите государственных секретов;
Оспанова                  - Председателем Агентства Республики Казахстан
Бакыта Сагындыковича        по управлению земельными ресурсами;
Джаганову                 - Председателем Агентства Республики Казахстан
Алтыншаш Каиржановну        по миграции и демографии;
Досаева                   - Председателем Агентства Республики Казахстан
Ерболата Аскарбековича      по регулированию естественных монополий,
защите конкуренции и поддержке малого бизнеса;
Смаилова                  - Председателем Агентства Республики Казахстан
Алихана Асхановича          по статистике;
Турлыханова               - Председателем Агентства Республики Казахстан
Даулета Болатовича          по туризму и спорту;
Нуркадилова               - Председателем Агентства Республики Казахстан
Заманбека Калабаевича       по чрезвычайным ситуациям;
Булгакбаева               - Председателем Агентства финансовой полиции
Болатбека Акылбаевича       Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)