Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 ақпан N 165. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.06.08. N 523 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1.  алынып тасталды
Ескерту. 1-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.01.21. N 62  қаулысымен .
2. Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілі міндетінен босатылсын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 қарашадағы N  1661 қаулысына:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрі" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 4 желтоқсандағы N 1566
қаулысына :
1-тармақ алынып тасталсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2002 года N 165. Утратило силу постановлением Правительства РК от 8 июня 2006 года N 523
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2002 года N 165 утратило силу постановлением Правительства РК от 8 июня 2006 года N  523 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 исключен - постановлением Правительства РК от 21 января 2004 г.  N 62  )
2. Освободить от обязанностей представителя Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан Масимова Карима Кажимкановича.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 1999 года N 1661  P991661_  "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "Министра финансов Республики Казахстан" заменить словами "Министра экономики и торговли Республики Казахстан";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 1566   P011566_   "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан":
пункт 1 исключить.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан