Қазақстан Республикасы Президентінің "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 ақпан N 166
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Республикалық бюджет
комиссиясының құрамы туралы" өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы
Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Өкімі
Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1
сәуірдегі
Z990357_
Заңының 6-4-бабына сәйкес Республикалық бюджет
комиссиясының құрамы бекітілсін:
Тасмағамбетов               - Қазақстан Республикасы
Иманғали Нұрғалиұлы           Премьер-Министрі, төраға
Мәсімов                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы             Министрінің орынбасары, орынбасар
Мұхамеджанов                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бауыржан Әлімұлы              Министрінің орынбасары,
орынбасар
Павлов                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич           Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі, орынбасар
Комиссия мүшелері:
Бейсембетов                 - Қазақстан Республикасы
Ескендір Қалыбекұлы           Стратегиялық жоспарлау жөніндегі
агенттігінің төрағасы
Досаев                      - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ерболат Асқарбекұлы           монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігінің төрағасы
Дунаев                      - Қазақстан Республикасының
Арман Ғалиасқарұлы            Қаржы вице-министрі
Есенбаев                    - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы             Экономика және сауда министрі
Кәкімжанов                  - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы         Мемлекеттік кіріс министрі
Келімбетов                  - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы               Қаржы бірінші вице-министрі
Ким                         - Қазақстан Республикасының
Георгий Владимирович          Әділет министрі
Коржова                     - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна             Қаржы вице-министрі
Марченко                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Григорий Александрович        Банкінің төрағасы
Сұлтанов                    - Қазақстан Республикасы
Қуаныш Сұлтанұлы              Парламентінің Сенаты Әлеуметтік-
мәдени даму жөніндегі комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Тәжияқов                    - Қазақстан Республикасының
Бейсенғали Шамғалиұлы         Ұлттық Банкі төрағасының
орынбасары
Тілеубердин                 - Қазақстан Республикасының
Алтай Абылайұлы               Премьер-Министрі Кеңсесінің
басшысы
Тұрысов                     - Қазақстан Республикасы
Қаратай Тұрысұлы              Парламентінің Мәжілісі Қаржы
және бюджет жөніндегі комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Өтебаев                     - Қазақстан Республикасы
Мүсірәлі Смайылұлы            Парламентінің Сенаты Экономика,
қаржы және бюджет жөніндегі
комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Өтембаев                    - Қазақстан Республикасы
Ержан Әбілхайырұлы            Президентінің Әкімшілігі
Басшысының орынбасары
Чиркалин                    - Қазақстан Республикасы
Иван Федорович                Парламентінің Мәжілісі
Экономикалық реформа және
аймақтық даму жөніндегі
комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Комиссия хатшысы:
Сұлтанов                    - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы             Қаржы министрлігі Мемлекеттік
бюджет департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О составе Республиканской бюджетной комиссии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2002 года N 166
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект
распоряжения Президента Республики Казахстан "О составе Республиканской
бюджетной комиссии".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Распоряжение
Президента Республики Казахстан
О составе Республиканской бюджетной комиссии
В соответствии со статьей 6-4 Закона Республики Казахстан от 1 апреля
1999 года
Z990357_
"О бюджетной системе" утвердить состав Республиканской
бюджетной комиссии:
Тасмагамбетов               - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Имангали Нургалиевич          председатель
Масимов                     - заместитель Премьер-Министра Республики
Карим Кажимканович            Казахстан, заместитель
Мухамеджанов                - заместитель Премьер-Министра Республики
Бауыржан Алимович             Казахстан, заместитель
Павлов                      - заместитель Премьер-Министра Республики
Александр Сергеевич           Казахстан - Министр финансов Республики
Казахстан, заместитель
Члены комиссии:
Бейсембетов                 - председатель Агентства по стратегическому
Искандер Калыбекович          планированию Республики Казахстан
Досаев                      - председатель Агентства Республики Казахстан
Ерболат Аскарбекович          по регулированию естественных монополий,
защите конкуренции и поддержке малого бизнеса
Дунаев                      - вице-Министр финансов Республики Казахстан
Арман Галиаскарович
Есенбаев                    - Министр экономики и торговли Республики
Мажит Тулеубекович            Казахстан
Какимжанов                  - Министр государственных доходов Республики
Зейнулла Халидоллович         Казахстан
Келимбетов                  - первый вице-Министр финансов Республики
Кайрат Нематович              Казахстан
Ким                         - Министр юстиции Республики Казахстан
Георгий Владимирович
Коржова                     - вице-Министр финансов Республики Казахстан
Наталья Артемовна
Марченко                    - председатель Национального Банка Республики
Григорий Александрович        Казахстан
Султанов                    - председатель Комитета по социально-
Куаныш Султанович             культурному развитию Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Таджияков                   - заместитель председателя Национального
Бисенгали Шамгалиевич         Банка Республики Казахстан
Тлеубердин                  - Руководитель Канцелярии Премьер-Министра
Алтай Аблаевич                Республики Казахстан
Турысов                     - председатель Комитета по финансам и бюджету
Каратай Турысович             Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по
согласованию)
Утебаев                     - председатель Комитета по экономике, финансам
Мусиралы Смаилович            и бюджету Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Утембаев                    - заместитель Руководителя Администрации
Ержан Абулхаирович            Президента Республики Казахстан
Чиркалин                    - председатель Комитета по экономической
Иван Федорович                реформе и региональному развитию Мажилиса
Парламента Республики Казахстан (по
согласованию)
Секретарь комиссии:
Султанов                    - директор Департамента государственного
Бахыт Турлыханович            бюджета Министерства финансов Республики
Казахстан
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)