Қазақстан Республикасының кейбір орталық атқарушы органдарының кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 ақпан N 204
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы
Z990453_
Заңының
26-бабы 2-тармағына сәйкес, төменде көрсетілген лауазымды адамдардың
орнынан түсуін қабылдамау жөніндегі шешімнің қабылдануына байланысты
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Мыналар тағайындалсын:
Денсаулық сақтау министрлігі бойынша
Айдарханов Арман             - вице-министр;
Тергеуұлы
Наймушина Ольга              - вице-министр;
Вадимовна
Талқымбаев Әнуар             - Мемлекеттік санитарлық-
Қазыханұлы                     эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің төрағасы.
Сыртқы істер министрлігі бойынша
Смирнов Анатолий             - вице-министр;
Владимирович
Әбусейітов Қайрат            - вице-министр;
Қуатұлы
Қуанышев Дулат               - вице-министр;
Оразбекұлы
Қожақов Асан                 - ТМД істері жөніндегі комитетінің
Егінбайұлы                     төрағасы.
Мемлекеттік кіріс министрлігі бойынша
Байжанов Ұлан                - вице-министр;
Сапарұлы
Нұрпейісов Қайрат            - вице-министр;
Айтмұхамбетұлы
Қанатов Сәбит                - вице-министр;
Сарқытұлы
Рахметов Нұрлан              - вице-министр;
Құсайынұлы
Нұқышев Азат                 - Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс
Ғалымұлы                       жөніндегі комитетінің төрағасы.
Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі бойынша
Рябченко Олег                - бірінші вице-министр;
Григорьевич
Досжан Ардақ                 - вице-министр;
Дүкенбайұлы
Қасейінов Дүйсен             - вице-министр;
Қорабайұлы
Сариева Рысты                - Мұрағаттар мен құжаттаманы
Халесқызы                      басқару жөніндегі комитетінің
төрайымы;
Тілеухан Бекболат           - Мәдениет комитетінің төрағасы.
Қанайұлы
Ауыл шаруашылығы министрлігі бойынша
Мусина Лилия                 - вице-министр;
Сәкенқызы
Мырзахметов Асқар            - вице-министр;
Исабекұлы
Нұрқиянов Төлеухан           - вице-министр.
Мұратқанұлы
Көлік және коммуникациялар министрлігі бойынша
Жақыпов                      - бірінші вице-министр.
Қабенұлы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі бойынша
Өтеулина                     - вице-министр;
Хафиза
Мұхтарқызы
Бахмутова Елена              - вице-министр;
Леонидовна
Бутин Есет                   - Жинақтаушы зейнетақы
Исатайұлы                      қорларының қызметін реттеу
жөніндегі комитетінің төрағасы.
Қаржы министрлігі бойынша
Коржова Наталья              - вице-министр;
Артемовна
Дунаев Арман                 - вице-министр.
Ғалиасқарұлы
Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі бойынша
Еламанов Болат               - бірінші вице-министр;
Далдайұлы
Жәкішев Мұхтар               - вице-министр;
Еркінұлы
Нефедов Петр                 - вице-министр;
Петрович
Қарабалин Ұзақбай            - вице-министр;
Сүлейменұлы
Жантикин Тимур               - Атом энергетикасы жөніндегі
Мифтахұлы                      комитетінің төрағасы;
Қосынов Алмас                - Аэроғарыш комитетінің төрағасы;
Олжабайұлы
Рамазанов Мұрат              - Мемлекеттік энергетикалық
Зекенұлы                       қадағалау жөніндегі комитетінің
төрағасы;
Өжкенов Болат                - Геология және жер қойнауын қорғау
Сұлтанұлы                      комитетінің төрағасы.
Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттік бойынша
Данаев Нарбота               - төрағаның орынбасары.
Мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі агенттік бойынша
Оқасов Сейітқажы             - төрағаның орынбасары.
Қажыкенұлы
Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттік бойынша
Сизов Александр              - төрағаның бірінші орынбасары;
Павлович
Жампейісов Аманкелді         - төрағаның орынбасары.
Сүйімбайұлы
Көші-қон және демография жөніндегі агенттік бойынша
Ізбанов Мұхит                - төрағаның орынбасары.
Кәрімұлы
Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті қорғау және
шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттік бойынша
Сағынтаев Бақытжан           - төрағаның бірінші орынбасары;
Әбдірұлы
Әмрин Асқар                  - төрағаның орынбасары;
Кемеңгерұлы
Ойнаров Азамат               - төрағаның орынбасары.
Рысқұлұлы
Статистика жөніндегі агенттік бойынша
Шоқаманов Юрий               - төрағаның бірінші орынбасары;
Камирович
Жолдасбаев Сансызбай         - төрағаның орынбасары.
Елеусізұлы
Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттік бойынша
Бижанов Нұрахмет             - төрағаның бірінші орынбасары;
Құсайынұлы
Петроф Валерий               - төрағаның орынбасары;
Викторович
Мұсабаев Мұрат               - төрағаның орынбасары.
Қожаханұлы
Қаржы полициясы агенттігі бойынша
Ыбыраймов Рүстем             - төрағаның бірінші орынбасары;
Әнуарұлы
Кенжетаев Жан                төрағаның орынбасары.
Табылдыұлы
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.
;;;;

Кадровые вопросы некоторых центральных исполнительных органов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 204
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан  Z990453_ "О государственной службе", в связи с принятием решения об отклонении отставки нижеуказанных должностных лиц Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить:
По Министерству здравоохранения
Айдарханова Армана             - вице-Министром;
Тергеуовича
Наймушину Ольгу                - вице-Министром;
Вадимовну
Талкимбаева Ануара             - Председателем Комитета государственного
Казихановича                     санитарно-эпидемиологического надзора.
По Министерству иностранных дел
Смирнова Анатолия              - вице-Министром;
Владимировича
Абусеитова Кайрата             - вице-Министром;
Хуатовича
Куанышева Дулата               - вице-Министром;
Оразбековича
Кожакова Асана                 - Председателем Комитета по делам СНГ.
Егинбаевича
По Министерству государственных доходов
Байжанова Улана                - вице-Министром;
Сапаровича
Нурпеисова Кайрата             - вице-Министром;
Айтмухамбетовича
Канатова Сабита                - вице-Министром;
Саркитовича
Рахметова Нурлана              - вице-Министром;
Кусаиновича
Нукушева Азата                 - Председателем Комитета по работе с
Галимовича                       несостоятельными должниками.
По Министерству культуры, информации и общественного согласия
Рябченко Олега                 - первым вице-Министром;
Григорьевича
Досжана Ардака                 - вице-Министром;
Дукенбайулы
Касеинова Дюсена               - вице-Министром;
Курабаевича
Сариеву Рысты Халесовну        - Председателем Комитета по управлению
архивами и документацией;
Тлеухана Бекболата             - Председателем Комитета культуры.
Канайулы
По Министерству сельского хозяйства
Мусину Лилию Сакеновну         - вице-Министром;
Мырзахметова Аскара            - вице-Министром;
Исабековича
Нуркиянова Толеухана           - вице-Министром.
Мураткановича
По Министерству транспорта и коммуникаций
Джакупова Кабибуллу            - первым вице-Министром.
Кабеновича
По Министерству труда и социальной защиты населения
Утеулину Хафизу                - вице-Министром;
Мухтаровну
Бахмутову Елену                - вице-Министром;
Леонидовну
Бутина Есета Исатаевича        - Председателем Комитета по регулированию
деятельности накопительных пенсионных
фондов.
По Министерству финансов
Коржову Наталью                - вице-Министром;
Артемовну
Дунаева Армана                 - вице-Министром.
Галиаскаровича
По Министерству энергетики и минеральных ресурсов
Елеманова Булата               - первым вице-Министром;
Далдаевича
Джакишева Мухтара              - вице-Министром;
Еркыновича
Нефедова Петра                 - вице-Министром;
Петровича
Карабалина Узакбая             - вице-Министром;
Сулейменовича
Жантикина Тимура               - Председателем Комитета по атомной
Мифтахулы                        энергетике;
Косунова Алмаса                - Председателем Аэрокосмического комитета;
Олжабаевича
Рамазанова Мурата              - Председателем Комитета по государственному
Зикеновича                       энергетическому надзору;
Ужкенова Булата                - Председателем Комитета геологии и охраны
Султановича                      недр.
По Агентству по государственным материальным резервам
Данаева Нарботу                - заместителем председателя.
По Агентству по защите государственных секретов
Окасова Сейткаже               - заместителем председателя.
Кажикеновича
По Агентству по управлению земельными ресурсами
Сизова Александра              - первым заместителем председателя;
Павловича
Жампеисова Амангельды          - заместителем председателя.
Суимбаевича
По Агентству по миграции и демографии
Избанова Мухита                - заместителем председателя.
Каримовича
По Агентству по регулированию естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого бизнеса
Сагинтаева Бакытжана           - первым заместителем председателя;
Абдировича
Амрина Аскара                  - заместителем председателя;
Кеменгеровича
Ойнарова Азамата               - заместителем председателя.
Рыскуловича
По Агентству по статистике
Шокаманова Юрия                - первым заместителем председателя;
Камировича
Жолдасбаева Сансызбая          - заместителем председателя.
Илиусизовича
По Агентству по чрезвычайным ситуациям
Бижанова Нурахмета             - первым заместителем председателя;
Кусаиновича
Петрова Валерия                - заместителем председателя;
Викторовича
Мусабаева Мурата               - заместителем председателя.
Кожахановича
По Агентству финансовой полиции
Ибраимова Рустама              - первым заместителем председателя;
Анваровича
Кенжетаева Джана               - заместителем председателя.
Табылдиновича
Премьер-Министр
Республики Казахстан