Ғ"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актілерiне өзгерiстер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3038 Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 ақпан N 207
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3038 Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне
өзгерiстер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентiнiң
1996 жылғы 18 маусымдағы N 3038 Жарлығының күші жойылды
деп тану туралы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбір актiлерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң мәселелерi" туралы 1996 жылғы 3 маусымдағы N 3012 өкiмiне:
2-тармақ алынып тасталсын;
аталған өкiмге қосымшадағы "Есеп комитетiнiң хатшылығы" деген жолда "хатшылығы" деген сөз "аппараты" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астана қаласында қалалық және аудандық соттар құру, Ақмола қалалық сотын тарату және Қазақстан Республикасы судьяларының санын ұлғайту туралы" 1998 жылғы 11 шiлдедегi N 4010 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 23, 196-құжат):
4-тармақ алынып тасталсын;
3) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат):
аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Парламентi Палаталарының аппараты" деген жолдағы "292" деген сан "357" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi    325" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi    331
оның iшiнде:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң
"Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы
өкiлiнiң аппараты                                    6";
"Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң аппараты" деген жолдағы "14" деген сан "31" деген санмен ауыстырылсын;
аталған Жарлыққа 3-қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3038"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 207
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа
Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые акты
Президента Республики Казахстан и признании утратившим силу Указа
Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3038 ".
Президент
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в некоторые акты Президента
Республики Казахстан и признании утратившим силу
Указа Президента Республики
Казахстан от 18 июня 1996 года N 3038
Постановляю:
1. Внести в некоторые акты Президента Республики Казахстан следующие
изменения:
1) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 3 июня 1996 года N 3012 N963012_ "Вопросы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета":
пункт 2 исключить;
в приложении к названному распоряжению в строке "Секретариат Счетного комитета" слово "Секретариат" заменить словом "Аппарат";
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 11 июля 1998 года N 4010 U984010_ "Об образовании в городе Астане городского и районных судов, упразднении Акмолинского городского суда и увеличении численности судей Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 23, ст. 196):
пункт 4 исключить;
3) в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29
U990029_
"О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных
органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1,
ст. 2):
в приложении 1 к названному Указу:
в строке "Аппарат Палат Парламента Республики Казахстан" цифру "292"
заменить цифрой "357";
строку "Администрация Президента Республики Казахстан    325"
изложить в следующей редакции:
"Администрация Президента Республики Казахстан                      331
в том числе:
Аппарат специального представителя Президента Республики
Казахстан на космодроме "Байконыр"                                  6";
в строке "Аппарат Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета" цифру "14" заменить цифрой "31";
приложение 3 к названному Указу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу;

4) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң құрылымы, штат саны және Қазақстан Республикасы Президентiнiң қызметiн қамтамасыз ететiн органдар мен лауазымды адамдардың тiзбесi туралы" 1999 жылғы 24 наурыздағы N 89 Жарлығына:
1-тармақ алынып тасталсын;
5) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң құрылымы, штат саны және Қазақстан Республикасы Президентiнiң қызметiн қамтамасыз ететiн органдар мен лауазымды адамдардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 24 наурыздағы N 89 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" 2000 жылғы 12 мамырдағы N 391 Жарлығына:
1-тармақ алынып тасталсын;
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының аудандық (қалалық), облыстық және оларға теңестiрiлген соттарындағы судьялардың жалпы саны туралы" 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3038 Жарлығының күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2002 жылғы "___"_____N___
Жарлығына
қосымша
"Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1999 жылғы 22 қаңтардағы
N 29 Жарлығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты жанындағы
Сот әкiмшілігі жөнiндегi комитетi штат санының лимитi
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты жанындағы
Сот әкiмшiлiгi жөнiндегi комитетi                           64
Облыстардағы, Астана қаласындағы, Алматы қаласындағы
әкiмшiлер                                                   1745
Қазақстан Республикасы соттарының штат санының лимитi
Соттардың атауы        Жалпы штат        Оның iшiнде
саны             судьялар
Облыстық және оларға теңестiрiлген
соттар                            1467               531
Аудандық және оларға теңестiрiлген
соттар                            6100              1592".

4) в Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 1999 года N 89 U990089_ "О штатной численности, структуре Администрации Президента Республики Казахстан и перечне должностных лиц, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан":
пункт 1 исключить;
5) в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года N 391 U000391_ "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от
24 марта 1999 года N 89 "О штатной численности, структуре Администрации
Президента Республики Казахстан и перечне должностных лиц, обеспечивающих
деятельность Президента Республики Казахстан":
пункт 1 исключить.
2. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от
18 июня 1996 года N 3038
U963038_
"Об общей численности судей районных
(городских), областных и приравненных к ним судов Республики Казахстан".
3. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 2002 года.
Президент
Республики Казахстан
Астана, "____"______________2002 г.
N___
Приложение к
Указу Президента
Республики Казахстан
от "__" ______ 2002 года N ___
"Приложение 3
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 22 января 1999 года N 29
Лимит штатной численности Комитета по судебному
администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан
Комитет по судебному администрированию при
Верховном Суде Республики Казахстан                             64
Администраторы в областях, г. Астане, г. Алмате               1745
Лимит штатной численности судов Республики Казахстан
Наименование судов                   Общая штатная         В том числе
численность             судей
Областные и приравненные к ним суды           1467                  531
Районные и приравненные к ним суды            6100                 1592".
(Специалисты: Мартина Н.А,
Горяева В.В.)