Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 ақпан N 216. Күші жойылды – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін
көрсету үшін қызметтік жеңіл автомобильдерді пайдалануды ретке келтіру
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663
P990663_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 23-24,
228-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік
органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік жеңіл автомобильдердің
тиістілік Нормативінде:
реттік нөмірі 7-жолдың 1) тармақшасында:
3-баған мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Прокурордың орынбасары";
4-баған "1" деген санмен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 216. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 P990663_ "Об упорядочении эксплуатации служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 23-24, ст. 228) следующие дополнения:
в Нормативе положенности служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденному указанным постановлением:
в подпункте 1) строки, порядковый номер 7:
графу 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"Заместитель прокурора";
графу 4 дополнить цифрой "1".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)