Л.К.Қиынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 20 ақпан N 234
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Ләззат Кетебайұлы Қиынов "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясының
президенті болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Киинове Л.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2002 года N 234
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Киинова Ляззата Кетебаевича президентом Национальной
компании "КазМунайГаз".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)