Орталық Азия Экономикалык Қоғамдастығына және Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер басшыларының кездесулеріне дайындық және оны өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы (2002 жылғы 28 ақпан - 2 наурыз, Алматы қаласы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 27 ақпан N 249
2002 жылғы 28 ақпан - 2 наурыз кезеңiнде Алматы қаласында Орталық Азия Экономикалық Қоғамдастығына және Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер басшыларының кездесулерiн өткiзудiң тиiмдi ұйымдастырылуын және дайындығын үйлестiрудi қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған 2002 жылғы 28 ақпан - 2 наурыз кезеңiнде Алматы қаласында Орталық Азия Экономикалық Қоғамдастығына және Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер басшыларының кездесулерiне дайындық және оны өткiзу жөніндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, Алматы қаласының әкiмi, сондай-ақ өзге де мемлекеттiк органдары мен мүдделi ұйымдары (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы (келiсiм бойынша) Орталық Азия Экономикалық Қоғамдастығына және Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер басшыларының кездесулерiн өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы
бойынша көзделген қаражат есебiнен қамтамасыз етсiн.
4. Жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгiне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 27 ақпандағы
N 249 қаулысымен
бекiтiлген
Орталық Азия Экономикалық Қоғамдастығына және Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығына қатысушы мемлекеттер басшыларының кездесулеріне
дайындық және оны өткiзу жөнiндегi iс-шаралардың
ЖОСПАРЫ
(2002 жылғы 28 ақпан - 2 наурыз, Алматы қаласы)
__________________________________________________________________________
Р/с!        Іс-шара              ! Орындау !   Жауапты орындаушылар
N  !                             ! мерзімі !
__________________________________________________________________________
1  Кездесулердi өткiзу бағдар.    2002      Қазақстан Республикасының
ламасын дайындау               жылғы     Сыртқы iстер министрлiгi;
26 ақпан   Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi Кеңсесiнiң
Сыртқы байланыстар бөлімі;
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Протокол қызметі
(келісiм бойынша)
2 Делегациялардың құрамын         2002      Қазақстан Республикасы
келiсу: Орталық Азия Экономи.   жылғы     Президентінің Протокол қызметі
калық Қоғамдастығына (1+4)     28 ақпан.  (келісім бойынша); Қазақстан
және Тәуелсiз Мемлекеттер      ға дейін   Республикасының Сыртқы істер

Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению встреч глав государств-участников Центральноазиатского Экономического Сообщества и Содружества Независимых Государств (28 февраля - 2 марта 2002 года, город Алматы)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2002 года N 249
В целях обеспечения эффективной организации и координации подготовки к проведению встреч глав государств-участников Центральноазиатского Экономического Сообщества и Содружества Независимых Государств в период с 28 февраля по 2 марта 2002 года в городе Алматы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению встреч глав государств-участников Центральноазиатского Экономического Сообщества и Содружества Независимых Государств в период с 28 февраля по 2 марта 2002 года в городе Алматы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, акиму города Алматы, а также иным государственным органам и заинтересованным организациям Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить финансирование расходов на проведение встреч глав государств-участников Центральноазиатского Экономического Сообщества и Содружества Независимых Государств за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
4. Контроль за выполнением Плана возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2002 года N 249
План
мероприятий по подготовке и проведению встреч глав
государств-участников Центральноазиатского
Экономического Сообщества и Содружества Независимых Государств
(28 февраля - 2 марта 2002 года, город Алматы)
___________________________________________________________________________
N !          Мероприятие       !  Срок    !   Ответственный исполнитель
п/п!                            !исполнения!
___________________________________________________________________________
1  Подготовка программы         26 февраля  Министерство иностранных дел
проведения встречи           2002 года   Республики Казахстан; Отдел
внешних связей Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан; Протокольная служба
Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
2  Согласование состава         до 28       Протокольная служба Президента
делегаций: официальная       февраля     Республики Казахстан (по
делегация, участвующая во    2002 года   согласованию); Министерство
встречах глав государств-                иностранных дел Республики
участников Центрально-                   Казахстан
азиатского Экономического
Сообщества (1+4) и
Содружества Независимых

Достастығына (1+2) қатысушы               министрлігі
мемлекеттер басшыларының
кездесулерiне қатысатын ресми
делегация, бiрге жүретiн адам.
дар (10 адамға дейiн), күзет
қызметкерлерi (5 адамға дейiн),
баспасөз, кездесулерге қаты.
сушылардың келу және кету
кестесiн жасау
3  Делегацияларды ұйымдастыру-     2002
хаттамалық бекiту:              жылғы
1) Ресей Федерациясының        28 ақпан-  Қазақстан Республикасының
делегациясы;                   2 наурыз   Сыртқы істер министрлігі;
2) Беларусь Республикасының               Қазақстан Республикасының
делегациясы;                              Экономика және сауда
министрлігі;
3) Украина делегациясы;                   Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі;
4) Молдова Республикасының                Қазақстан Республикасының
делегациясы;                              Төтенше жағдайлар жөніндегі
агенттігі;
5) Армения Республикасының                Қазақстан Республикасының
делегациясы;                              Мемлекеттік кiрiс министрлігі;
6) Әзербайжан Республикасының             Қазақстан Республикасының
делегациясы;                              Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм министрлiгi;
7) Грузия делегациясы;                    Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi;
8) Өзбекстан Республикасының              Қазақстан Республикасының
делегациясы;                              Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi;
9) Қырғыз Республикасының                 Қазақстан Республикасының
делегациясы;                              Денсаулық сақтау министрлiгi;
10) Түркiменстан делегациясы;             Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi (келісім
бойынша);
11) Тәжiкстан Республикасының             Қазақстан Республикасының
делегациясы                               Табиғи ресурстар және
қоршаған ортаны қорғау
министрлiгi
4 Ресми делегациялар мен бiрге     -//-     Қазақстан Республикасы
жүретiн адамдарды күтiп алуды             Президентiнiң Протокол қызметі
және шығарып салуды ұйымдастыру,          (келiсiм бойынша); Қазақстан
әуежайда, оның ішiнде VIР-залы            Республикасының Сыртқы iстер
арқылы шай дастарханын ұйымдастыру        министрлiгі; Алматы қаласының
әкiмi; Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Iс Басқармасы
(келiсiм бойынша); Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
Күзет қызметi (келiсiм
бойынша); Қазақстан Респуб.
ликасының Республикалық
ұланы (келiсiм бойынша);
Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауiпсiздiк комитетiнiң
Шекара қызметi (келiсiм
бойынша); Қазақстан
Республикасы Мемлекеттiк
кiрiс министрлiгiнiң
Кеден комитетi
5 Алматы қаласының әуежайын        2002     Алматы қаласының әкімі
жалаулармен ресiмдеу             жылғы
27 ақпанға
6 Қазақстан Республикасының        2002     Қазақстан Республикасының
аумағы үстiнен арнайы ұшақ.      жылғы    Көлiк және коммуникациялар
тардың ұшып өтуiн қамтамасыз    28 ақпан- министрлiгi; Қазақстан
ету                             2 наурыз  Республикасының Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi (келiсiм
бойынша); Қазақстан
Республикасының Қорғаныс
министрлiгi; Қазақстан
Республикасының Сыртқы iстер
министрлiгi
7 Арнайы ұшақтардың тұрағын,       -//-     Қазақстан Республикасының
оларға қызмет көрсетудi және              Көлiк және коммуникациялар
жанар май құюды қамтамасыз                министрлiгi
ету
8 Делегацияларды, бiрге жүретiн    -//-     Қазақстан Республикасы
адамдарды және алдыңғы топтарды           Президентiнiң Iс Басқармасы
тамақтандыруды ұйымдастыру және           (келiсiм бойынша); "Шаруашылық
оларға көлiктік қызмет көрсету            басқармасы" жабық акционерлiк
қоғамы (келiсiм бойынша)
9 Қазақстан Республикасының Iшкi    -//-    Қазақстан Республикасының
iстер министрлiгi Жол полициясы           Iшкi iстер министрлiгi;
комитетiнiң машиналарымен жүре.           Қазақстан Республикасының
тiн бағыттары бойынша алып бару           Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
(келiсiм бойынша)
10 Күзетілетiн адамдар мен деле.     2002    Қазақстан Республикасы
гациялардың әуежайда, жол жүру    жылғы   Президентiнiң Күзет қызметi
бағыттары бойынша, iс-шаралар   28 ақпан- (келiсiм бойынша); Қазақстан
өткiзiлетiн және тұратын         2 наурыз Республикасының Iшкi iстер
орындарында (бағдарлама бойынша)          министрлiгi; Қазақстан
қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету              Республикасының Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi (келiсiм
бойынша)
11 Ресми делегациялардың мүшелерi    -//-    Қазақстан Республикасы
мен бiрге жүретiн адамдарға               Президентiнiң Iс Басқармасы
медициналық қызмет көрсету                (келiсiм бойынша); "Шаруашылық
басқармасы" жабық акционерлiк
қоғамы (келiсiм бойынша)
12 Делегациялар басшыларын,          -//-    Қазақстан Республикасы
делегациялар мүшелерiн, бiрге             Президентiнiң Iс Басқармасы
жүретiн адамдарды, алдыңғы                (келiсiм бойынша); "Шаруашылық
топтарды, баспасөздi Алматы               басқармасы" жабық акционерлiк
қаласының қонақ үйлерiнде                 қоғамы (келiсiм бойынша);
және қонақ резиденцияларында              Қазақстан Республикасының
орналастыруды ұйымдастыру:                Сыртқы iстер министрлiгi
"Реджент-Анкара", "Хайят-
Редженси", "Достық", "Қазақстан",
"Амbаssаdоr", N 1 Резиденция

Государств (1+2),
сопровождающие лица
(до 10 человек),
сотрудники охраны (до 5
человек), пресса,
составление графика заезда
и отъезда участников встреч
3  Организационно-протокольное  с 28
закрепление делегаций:       февраля-
2 марта
2002 года
1) делегация Российской                  Министерство иностранных дел
Федерации;                               Республики Казахстан;
2) делегации Республики                  Министерство экономики и
Беларусь;                                торговли Республики Казахстан;
3) делегация Украины;                    Министерство сельского
хозяйства Республики
Казахстан;
4) делегация Республики                  Агентство Республики
Молдова;                                 Казахстан по чрезвычайным
ситуациям;
5) делегация Республики                  Министерство государственных
Армения;                                 доходов Республики Казахстан;
6) делегация Азербайджанской             Министерство культуры,
Республики;                              информации и общественного
согласия Республики Казахстан;
7) делегация Грузии;                     Министерство энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан;
8) делегация Республики                  Министерство транспорта и
Узбекистан;                              коммуникаций Республики
Казахстан;
9) делегация Кыргызской                  Министерство здравоохранения
Республики;                              Республики Казахстан;
10) делегация                            Национальный Банк Республики
Туркменистана;                           Казахстан (по согласованию);
11) делегация Республики                 Министерство природных
Таджикистан                              ресурсов и охраны окружающей
среды Республики Казахстан
4  Организация встреч и           с 28       Протокольная служба Президента
проводов официальных деле-     февраля-   Республики Казахстан (по
гаций и сопровождающих лиц,    2 марта    согласованию); Министерство
организация чайного стола      2002 года  иностранных дел Республики
в аэропорту, в том числе                  Казахстан; аким города Алматы;
через VIР-зал                             Управление Делами Президента
Республики Казахстан
(по согласованию); Служба
охраны Президента Республики
Казахстан (по согласованию);
Республиканская гвардия
Республики Казахстан (по
согласованию); Пограничная
служба Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан (по согласованию);
Таможенный комитет
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
5 Оформление аэропорта          к 27        аким города Алматы
города Алматы флагами         февраля
2002 года
6 Обеспечение пролета           28 февраля- Министерство транспорта и
спецсамолетов над             2 марта     коммуникаций Республики
территорией Республики        2002 года   Казахстан; Комитет националь-
Казахстан                                 ной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию);
Министерство обороны
Республики Казахстан;
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
7 Обеспечение стоянки,            -//-      Министерство транспорта и
обслуживания и заправки                   коммуникаций Республики
спецсамолетов                             Казахстан
8 Организация питания и           -//-      Управление Делами Президента
транспортное обслуживание                 Республики Казахстан
делегаций, сопровождающих                 (по согласованию); закрытое
лиц и передовой группы                    акционерное общество "ХОЗУ"
(по согласованию)
9 Сопровождение машинами          -//-      Министерство внутренних дел
Комитета дорожной полиции                 Республики Казахстан; Комитет
Министерства внутренних дел               национальной безопасности
Республики Казахстан по                   Республики Казахстан
маршрутам следования                      (по согласованию)
10 Обеспечение безопасности        -//-      Служба охраны Президента
охраняемых лиц и делегаций                Республики Казахстан
в аэропорту, по маршрутам                 (по согласованию);
следования, в местах                      Министерство внутренних дел
проведения мероприятий                    Республики Казахстан;
и проживания                              Комитет национальной
(по программе)                            безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
11 Медицинское обслуживание        -//-      Управление Делами Президента
членов официальных делегаций              Республики Казахстан
и сопровождающих лиц                      (по согласованию); закрытое
акционерное общество "ХОЗУ"
(по согласованию)
12 Организация размещения глав     -//-      Управление Делами Президента
делегаций, членов делегаций,              Республики Казахстан
сопровождающих лиц,                       (по согласованию); закрытое
передовой группы, прессы в                акционерное общество "ХОЗУ"
гостиницах и гостевых                     (по согласованию);
резиденциях города Алматы:                Министерство иностранных дел
"Реджент-Анкара", "Хайят-                 Республики Казахстан
Редженси", "Достык",
"Казахстан", "Амbаssаdоr",
Резиденция N 1 гостевой

қонақ павильоны, N 2, N 3, N 7,
N 9, қонақ павильондары, N 3
"Алмалы" филиалы
13 Мемлекеттер басшыларының кезде.   2002    Қазақстан Республикасы
сулерiн ұйымдастыру үшiн          жылғы   Президентiнiң Іс Басқармасы
Шымбұлақ кешенiн жабдықтау      27 ақпан. (келiсiм бойынша); Қазақстан
(ұйымдастыру техникасымен,        ға      Республикасы Президентiнiң
телефон байланысымен, кеңсе               Протокол қызметi (келiсiм
тауарларымен жарақтандыру және            бойынша); Қазақстан
т.с.);                                    Республикасының Сыртқы
залды техникалық ресiмдеу                 iстер министрлiгi; Қазақстан
(мемлекеттік жалаулар, үстелге            Республикасы Президентiнiң
қойылатын белгiлер мен жалаушалар,        Күзет қызметi (келiсiм
гүлдер, микрофондар)                      бойынша); Қазақстан
Республикасының Туризм және
спорт жөнiндегi агенттiгi;
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
(келiсiм бойынша); Алматы
қаласының әкiмi
14 Делегациялар мүшелерiне, бiрге   2002     Қазақстан Республикасы
жүретiн адамдарға, баспасөзге    жылғы    Президентiнiң Iс Басқармасы
және күзетушiлерге арналған     28 ақпан. (келiсiм бойынша); Қазақстан
бэйдждер дайындау                 ға      Республикасының Сыртқы iстер
министрлiгі
15 Орталық Азия Экономикалық        2002     Қазақстан Республикасының
Қоғамдастығына және Тәуелсiз     жылғы    Президентi Әкiмшілігінiң
Мемлекеттер Достастығына        28 ақпан- Баспасөз қызметi (келiсiм
қатысушы мемлекеттер басшылары. 1 наурыз  бойынша); Қазақстан
ның қатысуымен баспасөз мәсли.            Республикасының Мәдениет,
хатын өткiзу, бұқаралық ақпарат           ақпарат және қоғамдық келiсiм
құралдарында жария ету (шақыру,           министрлiгi
пулдар), бiрге фотосуретке түсу
16 Орталық Азия Экономикалық         2002    Қазақстан Республикасының
Қоғамдастығы және Тәуелсiз        жылғы   Сыртқы істер министрлігі
Мемлекеттер Достастығы мемлекет. 27 ақпан
терi басшыларының кездесулерiне
құжаттардың, ақпараттар мен
анықтамалық-талдау материал.
дарының және Қазақстан
Республикасының Президентi
сөздерiнiң жобаларын дайындау
17 Қазақстан Республикасының         2002    Қазақстан Республикасы
Президентi Н.Ә.Назарбаевтың       жылғы   Президентiнiң Протокол
Орталық Азия Экономикалық      28 ақпан-  қызметi (келiсiм бойынша);
Қоғамдастығына және Тәуелсiз    2 наурыз  Қазақстан Республикасы
Мемлекеттер Достастығына                  Президентiнiң Әкiмшiлiгi
қатысушы мемлекеттер басшы.               (келiсiм бойынша); Қазақстан
ларымен екi жақты кездесу.                Республикасының Сыртқы
лерiн ұйымдастыру                         істер министрлігі
18 Қазақстан Республикасы            2002    Қазақстан Республикасы
Президентiнiң атынан:             жылғы   Президентiнiң Протокол

павильон, N 2, N 3, N 7,
N 9 гостевой павильон,
филиал N 3 "Алмалы".
13 Оборудование комплекса        к 27        Управление Делами Президента
Чимбулак для организации      февраля     Республики Казахстан
встречи глав государств       2002 года   (по согласованию);
(оснащение организационной                Протокольная служба Президента
техникой, телефонной связью,              Республики Казахстан
канцелярскими товарами);                  (по согласованию);
техническое оформление зала               Министерство иностранных дел
(государственные флаги,                   Республики Казахстан; Служба
настольные таблички и                     охраны Президента Республики
флажки, цветы, микрофоны).                Казахстан (по согласованию);
Агентство Республики Казахстан
по туризму и спорту; Комитет
национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию); аким города
Алматы
14 Изготовление бэйджей для      к 28        Управление Делами Президента
членов делегаций, сопровож-   февраля     Республики Казахстан
дающих лиц, прессы и охраны   2002 года   (по согласованию);
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
15 Проведение пресс-конференций  28 февраля- Пресс-служба Администрации
с участием глав государств-   1 марта     Президента Республики
участников Центрально-        2002 года   Казахстан (по согласованию);
азиатского Экономического                 Министерство культуры,
Сообщества и Содружества                  информации и общественного
Независимых Государств,                   согласия Республики
освещение в средствах мас-                Казахстан
совой информации
(приглашения, пулы), общие
фотосъемки
16 Подготовка проектов           27 февраля  Министерство иностранных дел
документов, информации и      2002 года   Республики Казахстан
справочно-аналитических
материалов и выступлений
Президента Республики
Казахстан к встречам глав
государств-участников
Центральноазиатского
Экономического Сообщества
и Содружества Независимых
Государств
17 Организация двусторонних      28 февраля- Протокольная служба
встреч Президента Республики   2 марта    Президента Республики
Казахстан Назарбаева Н.А.     2002 года   Казахстан (по согласованию);
с главами государств-                     Администрация Президента
участников Центрально-                    Республики Казахстан
азиатского Экономического                 (по согласованию);
Сообщества и Содружества                  Министерство иностранных дел
Независимых Государств                    Республики Казахстан
18 Организация неофициального    28 февраля- Протокольная служба Президента
обеда от имени Президента     1 марта     Республики Казахстан
Республики Казахстан:         2002 года   (по согласованию); Управление

1) делегациялар басшылары үшiн  28 ақпан- қызметi (келiсiм бойынша);
(қабылдауды жүргiзетiн орынды   1 наурыз  Қазақстан Республикасы
айқындау және ресiмдеу, өз орын.          Президентiнiң Iс Басқармасы
дарына отырғызу, делегациялар             (келiсiм бойынша); Қазақстан
үшiн квотаны келiсу, күзет                Республикасының Мәдениет,
іс-шараларын, ас мәзiрiн                  ақпарат және қоғамдық
дайындау, концерттік бағдарлама);         келiсiм министрлігі;
2) делегациялар мүшелерi үшiн;            Алматы қаласының әкiмi;
3) бұқаралық ақпарат құралдарының         Қазақстан Республикасының
өкiлдерi үшiн ресми емес                  Сыртқы iстер министрлiгі
қонақасын ұйымдастыру
19 Мемлекеттер басшылары мен         2002    Қазақстан Республикасы
делегациялар мүшелерi үшін       жылғы    Президентiнiң Іс Басқармасы
сыйлықтар жиынтығын, сондай-ақ  28 ақпан. (келiсiм бойынша); Қазақстан
бағдарламалар мен басқа да       ға       Республикасының Мәдениет,
баспа бұйымдарын дайындау                 ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгi
20 Әр делегацияға бекiтiлген         сапар   Қазақстан Республикасының
қызметкерлердi байланыс         кезеңінде Сыртқы істер министрлігі
құралдарымен қамтамасыз ету
__________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

1) для глав делегаций                     Делами Президента Республики
(определение и оформление                 Казахстан (по согласованию);
места проведения приема,                  Министерство культуры,
рассадка, согласование квот               информации и общественного
для делегаций, охранные                   согласия Республики
мероприятия, подготовка                   Казахстан; аким города Алматы;
меню, концертная программа);              Министерство иностранных дел
2) для членов делегаций;                  Республики Казахстан
3) для представителей
средств массовой информации
19 Изготовление подарочных       к 28        Управление Делами Президента
наборов для глав государств   февраля     Республики Казахстан
и членов делегаций, а также   2002 года   (по согласованию);
программ и другой печатной                Министерство культуры,
продукции                                 информации и общественного
согласия Республики Казахстан
20 Обеспечение средствами        в период    Министерство иностранных дел
связи сотрудников,             визита     Республики Казахстан
закрепленных за каждой
делегацией
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)