Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 13 қарашадағы N 144 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 4 наурыз N 263
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Халықаралық құқықтық ынтымақтастық жөніндегі Орталық Азия конференциясын өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы
13 қарашадағы N 1444
P011444_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта "2001 жылғы 28-30 қараша" деген сөздер "2002 жылғы 5-7
наурыз" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта "Игорь Иванович Роговқа" деген сөздер "Георгий
Владимирович Кимге" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 4-тармақта 1) тармақшасында:
"2001" деген сан "2002" деген санмен ауыстырылсын;
"шығыстар" деген сөз "шығындар" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2001 года N 1444
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2002 года N 263
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2001 года N 1444 P011444_ "О проведении Центральноазиатской конференции по международному правовому сотрудничеству" следующие изменения:
1) в пункте 1 слова "28 по 30 ноября 2001" заменить словами "5 по 7 марта 2002";
2) в пункте 3 слова "Рогова Игоря Ивановича" заменить словами "Кима Георгия Владимировича";
3) в подпункте 1) пункта 4:
цифру "2001" заменить цифрой "2002";
слово "расходы" заменить словом "затраты".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)