Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 шілдедегі N 985 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 наурыз N 275. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысымен (2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана), аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) әкімдерінің аппараттары штат санының лимиттері және облыс (республикалық маңызы бар қала, астана), аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімі орынбасарларының шекті саны туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 шілдедегі N 985  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-қосымшада:
"Алматы қаласы" деген жолда: "Әкімдер аппаратының саны (бірлік)" деген бағандағы "290" деген сан "291" деген санмен ауыстырылсын; "оның ішінде әкім орынбасарлары (бірлік)" деген бағандағы "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолда: "Әкімдер аппаратының саны (бірлік)" деген бағандағы "1350" деген сан "1351" деген санмен ауыстырылсын; "оның ішінде әкім орынбасарлары (бірлік)" деген бағандағы "64" деген сан "65" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2001 года N 985
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2002 года N 275. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 15 декабря 2004 года N 1324 (P041324)(вводится в действие с 1.01.2005г.)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2001 года N 985 P010985_  "О лимитах штатной численности аппаратов акимов областей (города республиканского значения, столицы), районов (городов областного значения) и предельном числе заместителей акима области (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения)" следующие изменения:
в приложении 1:
в строке "г.Алматы": в графе "Численность аппаратов акимов (ед.)" цифру "290" заменить цифрой "291"; в графе "в том числе заместителей акима (ед.)" цифру "4" заменить цифрой "5";
в строке "Итого": в графе "Численность аппаратов акимов (ед.)" цифру "1350" заменить цифрой "1351"; в графе "в том числе заместителей акима (ед.)" цифру "64" заменить цифрой "65".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан