Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 14 сәуiрдегi N 585 Жарлығын iске асыру жөнiндегі кейбiр шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 наурыз N 290
"2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңының 27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi орталық мемлекеттiк органдардың аумақтық бөлiмшелерiн Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шараларды аяқтауға 2002 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен 800 (сегiз жүз) миллион теңге, оның iшiнде:
1) республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерiне әкiмшiлiк ғимараттарды жөндеуге (сатып алуға) - 238 (екi жүз отыз сегiз) миллион теңге, оның iшiнде мыналар үшiн:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Алматы облыстық қазынашылық басқармасына - 3 (үш) миллион теңге;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қаржы бақылау комитетiнiң Алматы облысы бойынша басқармасына - 25 (жиырма бес) миллион теңге, оның iшiнде ғимарат сатып алуға - 15 (он бес) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Алматы облысы бойынша әдiлет басқармасына - 26 (жиырма алты) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Алматы облысы бойынша салық комитетiне ғимарат сатып алуға - 35 (отыз бес) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiне - 8 (сегiз) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Алматы облыстық автомобиль жолдары басқармасына - 9 (тоғыз) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Алматы облысы бойынша көлiктiк бақылау басқармасына - 9 (тоғыз) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Алматы облыстық аумақтық басқармасына - 5 (бес) миллион теңге;
Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Балқаш аймақтық биоресурстарды қорғау жөнiндегi мекемесiнiң Алматы облыстық балық ресурстарын қорғау жөнiндегi инспекциясына - 1 (бiр) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң Алматы облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасына - 6 (алты) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң Алматы облыстық орман және биоресурстар жөнiндегi басқармасына - 7 (жетi) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Алматы облыстық прокуратурасына - 37 (отыз жетi) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот әкiмшiлiгi жөнiндегi комитеттiң Алматы облысы бойынша әкiмшiсiне - 44 (қырық төрт) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгiнiң Алматы облысы бойынша қаржы полициясы департаментiне - 16 (он алты) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Алматы облысы бойынша департаментiне - 1 (бiр) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң Алматы облыстық төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасына - 3 (үш) миллион теңге;
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Алматы облыстық әскери комитетiне - 3 (үш) миллион теңге;

О некоторых мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 585
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2002 года N 290
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить 800 (восемьсот) миллионов тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год на завершение мероприятий по передислокации территориальных подразделений центральных государственных органов в город Талдыкорган, из них:
1) администраторам республиканских бюджетных программ на ремонт (приобретение) административных зданий - 238 (двести тридцать восемь) миллионов тенге, в том числе для:
Алматинского областного управления Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан - 3 (три) миллиона тенге;
управления Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан по Алматинской области - 25 (двадцать пять) миллионов тенге, в том числе на приобретение здания - 15 (пятнадцать) миллионов тенге;
управления юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан - 26 (двадцать шесть) миллионов тенге;
налогового комитета по Алматинской области Министерства государственных доходов Республики Казахстан на приобретение здания - 35 (тридцать пять) миллионов тенге;
Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами - 8 (восемь) миллионов тенге;
Алматинского областного управления автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан - 9 (девять) миллионов тенге;
управления транспортного контроля по Алматинской области Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан - 9 (девять) миллионов тенге;
Алматинского областного территориального управления Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан - 5 (пять) миллионов тенге;
Алматинской областной инспекции по охране рыбных ресурсов Балхашского регионального учреждения по охране биоресурсов Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан - 1 (один) миллион тенге;
Алматинского областного территориального управления охраны окружающей среды Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан - 6 (шесть) миллионов тенге;
Алматинского областного управления по лесу и биоресурсам Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан - 7 (семь) миллионов тенге;
Алматинской областной прокуратуры Генеральной прокуратуры Республики Казахстан - 37 (тридцать семь) миллионов тенге;
администратора Алматинской области Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан - 44 (сорок четыре) миллиона тенге;
департамента финансовой полиции по Алматинской области Агентства финансовой полиции Республики Казахстан - 16 (шестнадцать) миллионов тенге;
департамента Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Алматинской области - 1 (один) миллион тенге;
Алматинского областного управления по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям - 3 (три) миллиона тенге;
Алматинского областного военного комитета Министерства обороны Республики Казахстан - 3 (три) миллиона тенге;

2) Алматы облысының әкiмiне - 562 (бес жүз алпыс екi) миллион теңге, оның iшiнде:
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Алматы облыстық iшкi iстер бас басқармасы үшiн әкiмшілік ғимаратты жөндеуге - 111 (бiр жүз он бiр) миллион теңге;
Алматы қаласынан Талдықорған қаласына екiншi кезеңде көшiрiлген тиiстi орталық мемлекеттiк органдар облыстық құрылымдық бөлiмшелерiнiң мемлекеттiк қызметшiлерiн квота бойынша тұрғын үймен қамтамасыз етуге - 451 (төрт жүз елу бiр) миллион теңге бөлсiн.
2. Алматы облысының әкiмi республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерiмен бiрлесiп, бөлiнетiн қаражаттың мақсатты да тиiмдi пайдаланылуын қамтамасыз етсiн және 2002 жылғы 1 тамызға дейiн Қазақстан Республикасының Yкiметiне осы қаулының 1-тармағына сәйкес бөлiнетiн қаражатты пайдалану туралы толық есеп берсiн, бұл ретте осы қаулының 1-тармағының 2) тармақшасы бойынша ақпаратты онда мемлекеттiк органды, пәтерлердiң мекен-жайларын, алаңын және оның теңгерiмдiк құнын көрсете отырып, ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi орталық мемлекеттiк органдардың Талдықорған қаласына көшiрiлген аумақтық бөлiмшелерi үшiн әкiмшiлiк ғимараттарды күрделi жөндеуге арналған шығындар есептемелерiнiң жобаларына белгiленген тәртiппен 2 ай мерзiмде мемлекеттiк
сараптама жүргiзсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнетiн қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

2) акиму Алматинской области - 562 (пятьсот шестьдесят два) миллиона тенге, в том числе на:
ремонт административного здания для главного управления внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан - 111 (сто одиннадцать) миллионов тенге;
обеспечение по квоте жильем государственных служащих областных структурных подразделений соответствующих центральных государственных органов, передислоцированных в город Талдыкорган из города Алматы на втором этапе, - 451 (четыреста пятьдесят один) миллион тенге.
2. Акиму Алматинской области совместно с администраторами республиканских бюджетных программ обеспечить целевое и эффективное использование выделяемых средств и до 1 августа 2002 года представить в Правительство Республики Казахстан подробный отчет об использовании средств, выделяемых согласно пункту 1 настоящего постановления, при этом по подпункту 2) пункта 1 настоящего постановления информацию представить с указанием государственного органа, адреса квартиры, площади и ее балансовой стоимости.
3. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан в установленном порядке произвести в 2-х месячный срок государственную экспертизу проектов расчетов затрат на капитальный ремонт административных зданий для территориальных подразделений центральных государственных органов, передислоцированных в город Талдыкорган.
4. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)