2002 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу және қызмет көрсету көзделген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгі бар мемлекеттiк емес заемдар бойынша заемшылардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулысы 2002 жылғы 11 наурыз N 293
Қазақстан Республикасының шетелдiк несие берушiлер алдындағы мiндеттемелерiн орындау және дефолт фактiлерiне жол бермеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес заемдар бойынша республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражаттың қайтарылуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi
қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған 2002 жылға арналған республикалық бюджетте
өтеу және қызмет көрсету көзделген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк
кепілдiгi бар мемлекеттiк емес заемдар бойынша заемшылардың тiзбесi
бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 11 наурыздағы
N 293 қаулысымен
бекiтiлген
2002 жылға арналған республикалық бюджетте
өтеу және қызмет көрсету көзделген Қазақстан Республикасының
мемлекеттiк кепiлдігі бар мемлекеттiк емес заемдар бойынша
заемшылардың тiзбесi
1. "Қазақтелеком" ашық акционерлiк қоғамы
2. "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамы
3. "Тағам" мемлекеттiк акционерлiк компаниясы
4. "Ақмола жаңа құрылысиндустриясы" акционерлiк қоғамы
5. "Қарметкомбинат" мемлекеттік акционерлiк қоғамы
6. "Азат" өндiрiстiк коммерциялық концернi
7. Қазақстан Республикасы Iшкi істер министрлiгінің Қылмыстық-атқару
жүйесi департаментi (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгі
Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң "Еңбек" республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны)
8. "Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамы
9. "Конденсат" акционерлiк қоғамы
10. "Кең Дала" акционерлiк қоғамы
11. "Өнiм" акционерлiк қоғамы
12. "Батыс" ашық акционерлiк қоғамы
13. "Отель Астана" Қазақстан-Түрiк бiрлескен кәсiпорны" ашық
акционерлiк қоғамы
14. "Қазақ аджанта фарма лимитед" бiрлескен кәсiпорны
15. "Қазақавтожол" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
16. "Kazakstan Airlines" ашық акционерлiк қоғамы
17. "Медеу-Эмсаш-Алатау" бiрлескен кәсiпорны
18. "Жеңiлөнеркәсiп" акционерлiк компаниясы
19. "Байланыс-Құрылысшы" мемлекеттiк акционерлiк компаниясы
20. "Мақсат" акционерлiк қоғамы
21. "Игiлiк" акционерлiк қоғамы
22. "Айт-Отель" Қазақстан-Түрiк бiрлескен кәсiпорны" ашық акционерлiк
қоғамы
23. "Рахат" Қазақ-Австрия бiрлескен кәсiпорны" жабық акционерлiк
қоғамы
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Жұманазарова А.Б.

Об утверждении перечня заемщиков по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2002 года N 293
В целях выполнения обязательств Республики Казахстан перед иностранными кредиторами и недопущения фактов дефолта, а также обеспечения возврата средств, отвлеченных из республиканского бюджета по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень заемщиков по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2002 год.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2002 года N 293
Перечень заемщиков по негосударственным займам,
имеющим государственные гарантии Республики Казахстан,
погашение и обслуживание которых предусмотрено
в республиканском бюджете на 2002 год
1. Открытое акционерное общество "Казактелеком"
2. Акционерное общество "Павлодартрактор"
3. Государственная акционерная компания "Тагам"
4. Акционерное общество "Акмола новая стройиндустрия"
5. Государственное акционерное общество "Карметкомбинат"
6. Производственно-коммерческий концерн "Азат"
7. Департамент уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних
дел Республики Казахстан (Республиканское государственное предприятие
"Енбек" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции
Республики Казахстан)
8. Государственное акционерное общество "Екібастузкомір"
9. Акционерное общество "Конденсат"
10. Акционерное общество "Кен Дала"
11. Акционерное общество "Онім"
12. Открытое акционерное общество "Батыс"
13. Открытое акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое
предприятие "Отель Астана"
14. Совместное предприятие "Казах аджанта фарма лимитед"
15. Республиканское государственное предприятие "Казакавтожол"
16. Открытое акционерное общество "Kazakstan Airlines"
17. Совместное предприятие "Медеу - Эмсаш - Алатау"
18. Акционерная компания "Легпром"
19. Государственная акционерная компания "Байланыс-Курылысшы"
20. Акционерное общество "Максат"
21. Акционерное общество "Игілік"
22. Открытое акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое
предприятие "Айт - Отель"
23. Закрытое акционерное общество "Казахско-Австрийское совместное
предприятие "Рахат"
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)