"Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 8 қазандағы N 235 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 18 наурыз N 319
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 8 қазандағы N 235 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
өкімі Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 8 қазандағы
N 235 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жұмыс тобын құру туралы" 2001 жылғы 8 қазандағы N 235 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспеде "Қазақстан Республикасы Заңының жобасын" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Заңын" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Павлов                    - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич         Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрі, жетекші
Тәжин                     - Қазақстан Республикасы
Марат Мұхамбетқазыұлы       Президентінің ұлттық қауіпсіздік
мәселелері жөніндегі көмекшісі -
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік
Кеңесінің хатшысы, жетекшінің
орынбасары
Әйімбетов                 - Қазақстан Республикасының
Сейітсұлтан Сүлейменұлы     Әділет вице-министрі
Аймақов                   - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы         Экономика және сауда вице-министрі
Аманбаев                  - Қазақстан Республикасының
Мұрат Ермұханұлы            ішкі істер вице-министрі
Әмрин                     - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Ғұсман Кәрімұлы             министрінің экономика және қаржы
жөніндегі орынбасары
Жақыпов                   - Қазақстан Республикасының
Қабиболла Қабенұлы          Көлік және коммуникациялар
бірінші вице-министрі
Қарағұсова                - Қазақстан Республикасының
Гүлжан Жанпейісқызы         Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
Қосжанов                  - Қазақстан Республикасының
Төрехан Бекболұлы           Президенті Әкімшілігінің
Әлеуметтік-экономикалық талдау
бөлімі меңгерушісінің орынбасары
Мұтанов                   - Қазақстан Республикасының
Ғалымқайыр Мұтанұлы         Білім және ғылым бірінші вице-министрі
Ыбырайым                  - Қазақстан Республикасы
Нұрлан Мұхтарбекұлы         Президенті Әкімшілігі Мемлекеттік-құқық
бөлімінің бас сарапшысы;
"Есенбаев                 - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы           Қаржы министрі, жетекшінің орынбасары",
"Бейсембетов              - Қазақстан Республикасы
Ескендір Қалыбекұлы         Президенті Әкімшілігі Әлеуметтік-
экономикалық талдау бөлімінің
меңгерушісі",
"Наймушина                - Қазақстан Республикасының
Ольга Вадимовна             Денсаулық сақтау іс жөніндегі
агенттігі төрағасының бірінші орынбасары"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Есенбаев                 - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы           Экономика және сауда министрі,
жетекшінің орынбасары",
"Бейсембетов              - Қазақстан Республикасы
Ескендір Қалыбекұлы         Стратегиялық жоспарлау жөніндегі
агенттігінің төрағасы",
"Наймушина                - Қазақстан Республикасының
Ольга Вадимовна             Денсаулық сақтау вице-министрі";
көрсетілген құрамнан Жандосов Ораз Әлиұлы, Сәрсенбаев Алтынбек Сәрсенбайұлы, Бәйменов Әлихан Мұхамедияұлы, Донақов Талғат Советбекұлы, Ертілесова Жаннат Жұрғалиқызы, Жәмішев Болат Бидахметұлы, Жұмағұлов Бақытжан Тұрсынұлы, Қощанова Жанаркүл Тоғызбайқызы, Құлекеев Жақсыбек Әбдірахметұлы, Мамин Асқар Ұзақбайұлы шығарылсын;
2-тармақтағы "екі ай мерзімде" деген сөздер "2002 жылғы 1 сәуірге дейін" деген сөздермен, "Қазақстан Республикасы Заңының жобасын" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Заңын" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 235"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 319
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект
распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в
распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 235".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Распоряжение
Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 235
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 октября
2001 года N 235 "О создании рабочей группы" следующие изменения:
в преамбуле слово "проекта" исключить;
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Павлова Александра Сергеевича        - Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министра
финансов Республики Казахстан,
руководителем
Тажина Марата Мухамбетказиевича      - помощника Президента Республики
Казахстан по вопросам национальной
безопасности - Секретаря Совета
Безопасности Республики Казахстан,
заместителем руководителя
Аимбетова Сейтсултана Сулейменовича  - вице-министра юстиции
Республики Казахстан
Аймакова                             - вице-министра экономики
Бауыржана Жанабековича                 и торговли Республики Казахстан
Аманбаева Мурата Ермухановича        - вице-министра внутренних дел
Республики Казахстан
Амрина Госмана Каримовича            - заместителя Министра обороны
Республики Казахстан по экономике
и финансам
Джакупова Кабибуллу Кабеновича       - первого вице-Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Карагусову Гульжану Джанпеисовну     - Министра труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Косжанова Турехана Бекболовича       - заместителя заведующего Отделом
социально-экономического анализа
Администрации Президента Республики
Казахстан
Мутанова Галимкаира Мутановича       - первого вице-Министра образования и
науки Республики Казахстан
Ыбырайым Нурлана Мухтарбекулы        - главного эксперта Государственно-
правового отдела Администрации
Президента Республики Казахстан;
строки:
"Есенбаев Мажит Тулеубекович         - Министр финансов Республики
Казахстан, заместитель
руководителя",
"Бейсембетов Искандер Калыбекович    - заведующий Отделом социально-
экономического анализа
Администрации Президента Республики
Казахстан",
"Наймушина Ольга Вадимовна           - первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан по
делам здравоохранения"
изложить в следующей редакции:
"Есенбаев Мажит Тулеубекович         - Министр экономики и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя",
"Бейсембаев Искандер Калыбекович     - Председатель Агентства по
стратегическому планированию
Республики Казахстан",
"Наймушина Ольга Вадимовна           - вице-Министр здравоохранения
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Джандосова Ураза Алиевича, Сарсенбаева
Алтынбека Сарсенбаевича, Байменова Алихана Мухамедьевича, Донакова Талгата
Советбековича, Ертлесову Жаннат Джургалиевну, Жамишева Болата
Бидахметовича, Жумагулова Бахытжана Турсыновича, Кощанову Жанаркуль
Тогузбаевну, Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича, Мамина Аскара Узакбаевича;
в пункте 2 слова "в двухмесячный срок" заменить словами "до 1 апреля
2002 года", слово "проекта" исключить.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)