"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кинологиялық орталығы" мемлекеттік мекемесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 27 наурыз N 361
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрестің 2000-2001 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 16 мамырдағы N 395 Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кинологиялық орталығы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Кинологиялық орталық) құрылсын.
2. Ішкі істер министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Кинологиялық орталықтың жарғысын бекітсін және оның әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Кинологиялық орталықты қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне көзделген қаражат есебінен және шегінде жүргізіледі деп белгіленсін.
4. Алматы қаласының әкіміне кейін Ішкі істер министрлігінің Кинологиялық орталығына беру үшін Алматы қаласы Ішкі істер бас басқармасы бірлескен қызмет иттері питомнигінің коммуналдық меншіктегі мүлкін республикалық меншікке белгіленген тәртіппен беру ұсынылсын.
5. <*>
Ескерту. 5-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.12.29. N 1443 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании государственного учреждения "Кинологический центр Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года N 361
В соответствии с Указом  Президента Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 395 "О Государственной программе борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2000-2001 годы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственное учреждение "Кинологический центр Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (далее - Кинологический центр).
2. Министерству внутренних дел в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) утвердить устав Кинологического центра и обеспечить его государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Определить, что финансирование Кинологического центра производится за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству внутренних дел Республики Казахстан.
4. Рекомендовать акиму города Алматы передать в установленном порядке имущество объединенного питомника служебных собак Главного управления внутренних дел города Алматы из коммунальной собственности в республиканскую для последующей передачи Кинологическому центру Министерства внутренних дел.
5. (Пункт утратил силу - постановлением  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1443) .
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан