"Шағын кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 маусымдағы Заңына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 30 наурыз N 384
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Шағын кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдау туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы
Z970131_
Заңының жобасы Қазақстан Республикасының
Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
"Шағын кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдау туралы"
Қазақстан Республикасының
1997 жылғы 19 маусымдағы Заңына
толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының Заңы
1-бап. "Шағын кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 маусымдағы Z970131_ Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 12, 182-құжат; 1998 ж., N 17-18, 225-құжат; 1999 ж., N 21, 778-құжат; N 23, 931-құжат; 2001 ж., N 4, 23-құжат; N 8, 52-құжат, 2001 жылғы 28 желтоқсанда "Егемен Қазақстан", 2001 жылғы 29 желтоқсанда "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексінің) қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 24 желтоқсандағы Z010276_ Заңы) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
9-бапта:
7-тармақ "пайдаланылмайтын" деген сөздің алдынан "бір жылдан аса" деген сөздермен толықтырылсын;
8-тармақта "Заңда белгіленген тәртіппен" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен" деген сөздермен, ал "аумақтық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеттері" деген сөздер "коммуналдық меншікке билік етуге уәкілетті органдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
15-бапта:
2-тармақта:
бірінші бөлік мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Жеке тұлғалар - жеке кәсіпкерлер Қазақстан Республикасының
қолданылып жүрген заңдарында көзделген тәртіппен қоғамдық бірлестік
нысанында бірлестіктер құра алады";
екінші бөлікте "қауымдастықтар" деген сөз "қоғамдық бірлестіктер мен
қауымдастықтар" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-1-тармақта "қауымдастықтардың", "қауымдастықтардан" деген сөздер
тиісінше "қоғамдық бірлестіктер мен қауымдастықтардың", "қоғамдық
бірлестіктер мен қауымдастықтардан" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақ алынып тасталсын.
2-бап. Осы Заң жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменений в Закон Республики Казахстан от 19 июня 1997 года "О государственной поддержке малого предпринимательства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2002 года N 384
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменений в
Закон Республики Казахстан
Z970131_
"О государственной поддержке малого
предпринимательства".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
"О внесении дополнений и изменений в Закон
Республики Казахстан "О государственной
поддержке малого предпринимательства"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 19 июня 1997 года Z970131_ "О государственной поддержке малого предпринимательства" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 182; 1998 г., N 17-18, ст. 225; 1999 г., N 21, ст. 778; N 23, ст. 931; 2001 г., N 4, ст. 23, N 8 ст. 52, Закон Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года Z010276_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан в связи с принятием Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" от 28 декабря 2001 года, "Казахстанская правда" от 29 декабря 2001 года) следующие дополнения и изменения:
в статье 9:
пункт 7 после слова "неиспользуемые" дополнить словами "более одного года";
в пункте 8 слова "установленном Законом порядке" заменить словами "порядке, установленном Правительством Республики Казахстан", а слова "территориальные комитеты государственного имущества и приватизации" заменить словами "органы, уполномоченные на распоряжение коммунальной собственностью";
в статье 15:
в пункте 2:
первую часть дополнить предложением следующего содержания:
"Физические лица - частные предприниматели могут создавать объединения в форме общественного объединения в порядке, предусмотренном действующим законодательством Республики Казахстан";
в части второй слово "ассоциации" заменить словами "общественные
объединения и ассоциации";
в пункте 2-1 слова "ассоциаций", "ассоциациями" и "ассоциации"
заменить соответственно словами "общественных объединений и ассоциаций",
"общественными объединениями и ассоциациями" и "общественные объединения и
ассоциации";
пункт 3 исключить.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)