Атырау                621 100        0         0          0      621 100
Шығыс Қазақстан        26 000      8 870      8 870     8 870     26 000
Батыс Қазақстан          0           0         0          0         0
Қарағанды             356 000      80 100    91 802    91 802    356 000
Қызылорда                0           0         0          0         0
Маңғыстау             138 000      31 050    60 625    60 876    138 000
ЖИЫНЫ                1 141 100    120 020   161 297   161 548   1 141 100
Қазақстан Республикасы Үкiметінің
2002 жылғы 3 сәуірдегі
N 400 қаулысына
3-қосымша <*>
Шикiзат секторының ұйымдары төлем көзiнен ұстайтын резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс салығының республикалық бюджетке түсімдерінің тоқсандық көлемi
мың теңгемен
|2002 жылға|                оның ішінде
Облыстың атауы   | арналған |___________________________________________
|  көлем   |1 сәуірге|1 шілдеге|1 қазанға |2003 жылғы
|          |         |         |          |1 қаңтарға
Ақтөбе                4 500        0         1 012      2 250      4 500
Атырау             3 822 600    113 120    278 031  1 123 741   3 822 600
Шығыс Қазақстан      220 000     91 982    220 000    220 000     220 000
Батыс Қазақстан      260 084    104 594    209 188    260 084     260 084
Қарағанды            600 000    135 000    135 000    154 420     600 000
Қызылорда             95 500     21 948     27 228     91 084      95 500
Маңғыстау            819 000    184 275    392 875    618 100     819 000
ЖИЫНЫ              5 821 684    650 919  1 263 334  2 469 679   5 821 684
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 3 сәуiрдегi
N 400 қаулысына
4-қосымша <*>
Шикiзат секторы ұйымдарынан өндірiлген тауарларға, атқарылған
жұмыстарға және көрсетiлген қызметтерге салынатын қосылған құн
салығының республикалық бюджетке түсімдерінің тоқсандық көлемi
мың теңгемен
________________________________________________________________________
Облыстың атауы    2002 жылға               оның iшiнде
арналған  ___________________________________________
көлем    1 сәуiрге 1 шiлдеге 1 қазанға  2003 жылғы
1 қаңтарға
_________________________________________________________________________
Ақтөбе             323959     116000    232000    323959     323959
_________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 3 сәуірдегі
N 400 қаулысына
5-қосымша
Шикізат секторы ұйымдарынан республикалық бюджетке
бонустар түсімдерінің тоқсандық көлемі
мың теңгемен
__________________________________________________________________________
Облыстың атауы! 2002 жылға !          оның ішінде
!  арналған  !_____________________________________________
!   көлем    !1 сәуірге ! 1 шілдеге ! 1 қазанға !2003 жыл.
!            !          !           !           !ғы 1 қаң.
!            !          !           !           ! тарға
__________________________________________________________________________

Атырауская        621 100      0        0         0      621 100
Восточно-
Казахстанская      26 000    8 870    8 870     8 870     26 000
Западно-
Казахстанская        0         0        0         0         0
Карагандинская    356 000   80 100   91 802    91 802    356 000
Кызылординская       0         0        0         0         0
Мангистауская     138 000   31 050   60 625    60 876    138 000
ИТОГО           1 141 100  120 020  161 297   161 548  1 141 100
-----------------------------------------------------------------
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 апреля 2002 года N 400 <*>
Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления Правительства РК от
10 июля 2002 года N 755  P020755_   . Новая редакция - постановлением
Правительства РК от 14 октября 2002 г. N 1121 (вступает в силу с 30
сентября 2002 г.)  P021121_   .
Квартальные объемы поступлений в республиканский
бюджет корпоративного подоходного налога с юридических
лиц-нерезидентов, удерживаемого у источника выплаты
организациями сырьевого сектора
в тыс.тенге
________________________________________________________________
Наименование    !Объем    !            в том числе
области         !на       !-------------------------------------
!2002 год !на 1     !на 1     !на 1     !на 1
!         !апреля   !июля     !октября  !января
!         !         !         !         !2003 г.
----------------------------------------------------------------
Актюбинская         4500       0      1012       2250     4500
Атырауская       3822600   113120   278031    1123741   3822600
Восточно-
Казахстанская     220000    91982   220000     220000    220000
Западно-
Казахстанская     260084   104594   209188     260084    260084
Карагандинская    600000   135000   135000     154420    600000
Кызылординская     95500    21948    27228      91084     95500
Мангистауская     819000   184275   392875     618100    819000
ИТОГО            5821684   650919  1263334    2469679   5821684
----------------------------------------------------------------
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 апреля 2002 года N 400 <*>
Сноска. Приложение 4 в новой редакции - постановлением Правительства
РК от 10 июля 2002 года N 755  P020755_   .
Квартальные объемы поступлений в республиканский бюджет
налога на добавленную стоимость на произведенные
товары, выполненные работы и оказанные услуги
от организаций сырьевого сектора
в тыс. тенге
___________________________________________________________________________
Наименование !   Объем    !                  в том числе
области    ! на 2002 год!________________________________________________
!            !на 1 апреля! на 1 июля !на 1 октября!на 1 января
!            !           !           !            ! 2003 года
_____________!____________!___________!___________!____________!___________
Актюбинская       323 959      116 000     232 000      323 959     323 959
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 апреля 2002 года N 400
Квартальные объемы поступлений в республиканский
бюджет бонусов от организаций сырьевого сектора
в тыс.тенге
___________________________________________________________________________
Наименование   ! Объем на !            в том числе
области      ! 2002 год !______________________________________________
!          !  на 1    !  на 1    !   на 1   ! на 1 января
!          !  апреля  !  июля    ! октября  ! 2003 года
___________________________________________________________________________

Батыс          215 089      215 089    215 089     215 089     215 089
Қазақстан
__________________________________________________________________________

Казахстанская      215 089    215 089    215 089    215 089    215 089
___________________________________________________________________________