Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 751 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 сәуір N 421. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 28 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 30.01.2017 № 28 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерінің
тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15
маусымдағы N 751
P990751_
қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауіпсіздік комитетінің республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
"2091 әскери бөлімі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"2016 әскери бөлімі.
2024 әскери бөлімі.
2025 әскери бөлімі.
2028 әскери бөлімі.
2029 әскери бөлімі.
2030 әскери бөлімі.
2031 әскери бөлімі.
2032 әскери бөлімі.
2033 әскери бөлімі.
2034 әскери бөлімі.
2035 әскери бөлімі.
2125 әскери бөлімі.".
2. Көрсетілген әскери бөлімдерді қаржыландыру республикалық бюджетте
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетін ұстауға көзделген
қаражат шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 751
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2002 года N 421. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2017 года № 28
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.01.2017 № 28.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15
июня 1999 года N 751
P990751_
"Об утверждении перечня государственных
учреждений Комитета национальной безопасности Республики Казахстан,
финансируемых из республиканского бюджета" следующие дополнения:
в Перечне государственных учреждений Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан, финансируемых из республиканского
бюджета, утвержденном указанным постановлением, после строки "Войсковая
часть 2091." дополнить строками следующего содержания:
"Войсковая часть 2016.
Войсковая часть 2024.
Войсковая часть 2025.
Войсковая часть 2028.
Войсковая часть 2029.
Войсковая часть 2030.
Войсковая часть 2031.
Войсковая часть 2032.
Войсковая часть 2033.
Войсковая часть 2034.
Войсковая часть 2035.
Войсковая часть 2125.".
2. Установить, что финансирование указанных войсковых частей
осуществляется в пределах средств, предусмотренных в республиканском
бюджете на содержание Комитета национальной безопасности Республики
Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)