Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 сәуір N 434 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.19. N 610 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100  P020100_  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 4-тармақтағы "күшіне енеді және жариялануға тиіс" деген сөздер "заңды тұлғалар үшін және 2002 жылғы 31 қаңтардан бастап жеке тұлғалар үшін күшіне енеді" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым ставкаларында:
1-тарауда:
1-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) медициналық, дәрігерлік қызметтен айналысу;           10
мал дәрігерлік қызметпен айналысу;                    6";
4-тармақтың 25) тармақшасындағы "тексеру" деген сөз "салыстырып тексеру" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2002 года N 434. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года N 610 (вводится в действие с 9 августа 2007 года)
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2002 года N 434 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года  N 610  (вводится в действие с 9 августа 2007 года)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100  P020100_  "Об утверждении ставок лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности" следующие изменения:
1) в пункте 4 слова "и подлежат опубликованию" заменить словами "для юридических лиц и с 31 января 2002 года для физических лиц";
2) в ставках лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, утвержденных указанным постановлением:
в главе 1:
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"3) занятие медицинской, врачебной деятельностью; 10
занятие ветеринарной деятельностью; 6";
в подпункте 25) пункта 4 слово "проверка" заменить словом "поверка".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)