Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 43 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 25 сәуір N 43б
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң республикалық
бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 43
P020043_
қаулысына мынадай толықтырулар енгізiлсiн:
1) 1-тармақ "47, 48, 49" деген сандармен толықтырылсын;
2) осы қаулыға 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес 47, 48, 49-қосымшалармен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң
2002 жылғы 25 сәуiрдегi
N 43б қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметінiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
47-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
441 "Халыққа атаулы әлеуметтік көмек көрсету үшін аумағында
ұшу-сынақ полигондары және "Байқоңыр" ғарыш айлағы кешені
орналасқан облыстардың облыстық бюджеттеріне берілетін мақсатты
трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 305 000 мың теңге (үш жүз бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңының 16-бабы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Аумағында ұшу-сынақ полигондары
және "Байқоңыр" ғарыш айлағы кешені орналасқан жерлерде тұратын халықты
әлеуметтік қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Халыққа атаулы әлеуметтік
көмек көрсету мақсатында аумағында ұшу-сынақ полигондары және "Байқоңыр"
ғарыш айлағы кешені орналасқан облыстық бюджеттерді қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
р/р! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзім.!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі! дері  !
!       !          !              !   іс-шара     !       !
---------------------------------------------------------------------------

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 43
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2002 года N 43б
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 43 P020043_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2002 год Министерства финансов Республики Казахстан" следующие дополнения:
1) пункт 1 дополнить цифрами 47, 48, 49;
2) дополнить приложениями 47, 48, 49 согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 апреля 2002 года N 43б
"Приложение 47
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
__________________________________________
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
441 "Целевые трансферты областным бюджетам
областей, на территории которых расположены
летно-испытательные полигоны и комплекс
космодрома "Байконур", для оказания
адресной социальной помощи населению"
на 2002 год
1. Стоимость: 305 000 тысяч тенге (триста пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 16 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка населения,
проживающего на территориях, на которых расположены летно-испытательные
полигоны и комплекс космодрома "Байконур".
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка областных
бюджетов, на территории которых расположены летно-испытательные полигоны и
комплекс космодрома "Байконур", в целях оказания населению адресной
социальной помощи.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали-!исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации !
!     !раммы!грамм)      !                         !      !
--!-----!-----!------------!-------------------------!------!-------------

1 !   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1     441             Халыққа атаулы  Қазақстан        2002   Қазақстан
әлеуметтік      Республикасы     жыл    Республикасы.
көмек көрсету   Үкіметінің              ның Қаржы
үшін аумағында  шешіміне сәйкес         министрлігі,
ұшу-сынақ       республикалық           Ақмола,
полигондары     бюджеттен               Ақтөбе,
және "Байқоңыр" облыстық                Атырау, Шығыс
ғарыш айлағы    бюджеттерге             Қазақстан,
кешені          қаражат бөлуді          Жамбыл, Батыс
орналасқан      қамтамасыз ету          Қазақстан,
облыстың                                Қарағанды,
облыстық                                Қостанай,
бюджеттеріне                            Қызылорда,
берілетін                               Павлодар,
мақсатты                                Солтүстік
трансферттер                            Қазақстан
облыстарының
әкімдері.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Аумағында
ұшу-сынақ полигондары және "Байқоңыр" ғарыш айлағы кешені орналасқан
халыққа атаулы әлеуметтік көмек көрсету.
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң
2002 жылғы 25 сәуiрдегi
N 43б қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметінiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
48-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
443 "Арал және Қазалы аудандарының тұрғындарына атаулы әлеуметтік
көмек көрсету үшін Қызылорда облыстық бюджетіне берілетін мақсатты
трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 200 000 мың теңге (екі жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қызылорда облысы Арал және Қазалы
аудандарының халқын әлеуметтік қолдау.

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6 !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!------!-------------
1   441        Целевые       Обеспечение выделения     2002  Министерство
трансферты    средств из республиканс-  год   финансов
областным     кого бюджета в                  Республики
бюджетам, на  областные бюджеты в             Казахстан,
территории    соответствии с решением         Акимы
которых       Правительства                   Акмолинской,
расположены   Республики Казахстан            Актюбинской,
летно-испы-                                   Атырауской,
тательные                                     Восточно-
полигоны и                                    Казахстанской,
комплекс                                      Жамбылской,
космодрома                                    Западно-
"Байконур",                                   Казахстанской,
для оказания                                  Карагандинс-
адресной                                      кой,
социальной                                    Костанайской,
помощи                                        Кызылординс-
населению                                     кой
Павлодарской,
Северо-
Казахстанской
областей
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание
адресной социальной помощи населению территорий, на которых расположены
летно-испытательные полигоны и комплекс космодрома "Байконур"".
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 апреля 2002 года N 43б
"Приложение 48
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
__________________________________________
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
443 "Целевые трансферты Кызылординскому
областному бюджету для оказания адресной
социальной помощи населению Аральского и
Казалинского районов" на 2002 год
1. Стоимость: 200 000 тысяч тенге (двести миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка населения
Аральского и Казалинского районов Кызылординской области.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Арал және Қазалы аудандарының
халқына атаулы әлеуметтік көмек көрсету мақсатында Қызылорда облысының
облыстық бюджетін қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
р/р! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзім.!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!дері   !
!       !          !              !   іс-шара     !       !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1     443              Арал және       Республикалық   2002   Қазақстан
Қазалы аудан.   бюджеттен       жыл    Республикасы.
дарының тұр.    Қызылорда              ның Қаржы
ғындарына       облысының              министрлігі,
атаулы әлеумет. облыстық               Қызылорда
тік көмек       бюджетіне              облысының
көрсету үшін    қаражат                әкімі.
Қызылорда       бөлуді
облыстық        қамтамасыз ету
бюджетіне
берілетін
мақсатты
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қызылорда
облысы Арал және Қазалы аудандарының халқына атаулы әлеуметтік көмек
көрсету.
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң
2002 жылғы 25 сәуiрдегi
N 43б қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметінiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
49-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
444 "Шалқар ауданының тұрғындарына атаулы әлеуметтік көмек көрсету
үшін Ақтөбе облыстық бюджетіне берілетін мақсатты трансферттер"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 100 000 мың теңге (жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Ақтөбе облысы Шалқар ауданының
халқын әлеуметтік қолдау.

5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка областного
бюджета Кызылординской области в целях оказания населению Аральского и
Казалинского районов адресной социальной помощи.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали-!исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации !
!     !раммы!грамм)      !                         !      !
--!-----!-----!------------!-------------------------!------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6 !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!------!-------------
1   443        Целевые       Обеспечение выделения     2002  Министерство
трансферты    средств из                год   финансов
Кызылординс-  республиканского бюджета        Республики
кому          в областной бюджет              Казахстан,
областному    Кызылординской области          Аким
бюджету для                                   Кызылординс-
оказания                                      кой области.
адресной
социальной
помощи
населению
Аральского и
Казалинского
районов
_________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание
адресной социальной помощи населению Аральского и Казалинского районов
Кызылординской области."
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 апреля 2002 года N 43б
"Приложение 49
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
__________________________________________
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
444 "Целевые трансферты Актюбинскому
областному бюджету для оказания адресной
социальной помощи населению Шалкарского района"
на 2002 год
1. Стоимость: 100 000 тысяч тенге (сто миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка населения
Шалкарского района Актюбинской области.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Шалқар ауданының халқына
атаулы әлеуметтік көмек көрсету мақсатында Ақтөбе облысының облыстық
бюджетін қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
р/р! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзім.!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!дері   !
!       !          !              !   іс-шара     !       !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1     444              Шалқар          Республикалық   2002   Қазақстан
ауданының       бюджеттен       жыл    Республикасы.
тұрғындарына    Ақтөбе                 ның Қаржы
атаулы          облысының              министрлігі,
әлеуметтік      облыстық               Ақтөбе
көмек           бюджетіне              облысының
көрсету үшін    қаражат                әкімі.
Ақтөбе          бөлуді
облыстық        қамтамасыз ету
бюджетіне
берілетін
мақсатты
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Ақтөбе
облысы Шалқар ауданының халқына атаулы әлеуметтік көмек көрсету.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка областного
бюджета Актюбинской области в целях оказания населению Шалкарского района
адресной социальной помощи.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !Программы (подпрограммы) !реали-!исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации !
!     !раммы!грамм)      !                         !      !
--!-----!-----!------------!-------------------------!------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6 !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!------!-------------
1   444        Целевые       Обеспечение выделения     2002  Министерство
трансферты    средств из                год   финансов
Актюбинскому  республиканского бюджета        Республики
областному    в областной бюджет              Казахстан,
бюджету для   Актюбинской области            Аким
оказания                                      Актюбинской
адресной                                      области
социальной
помощи
населению
Шалкарского
района
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание
адресной социальной помощи населению Шалкарского района Актюбинской
области."
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А.)