"Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды сынақтық ұшырудың 2002 жылға арналған жоспары бойынша қорытындыны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 22 сәуір N 458
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды
сынақтық ұшырудың 2002 жылға арналған жоспары бойынша қорытынды (бұдан әрі
- Қорытынды) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қорытындыны
дипломатиялық арналар бойынша ресей тарапына жолдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 22 сәуірдегі
N 458 қаулысымен
бекітілген
"Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды сынақтық ұшырудың
2002 жылға арналған жоспары бойынша қорытынды
2002 жылғы 19 ақпандағы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы
арасындағы ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық комиссияның ұсынымын және
"Байқоңыр" ғарыш айлағындағы РС-18 және РС-20 ҚБР ШЖҚ-ны Ресей
Федерациясына қайтадан есепке алу жөніндегі жұмыстарды аяқтау үшін белгілі
бір уақыттың керектігі туралы қосымша ақпаратты ескере отырып, Қазақстан
Республикасының Үкіметі "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды сынақтық
ұшырудың 2002 жылдың бірінші жарты жылына арналған жоспарын келіседі.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Об утверждении Заключения по плану испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2002 года N 458
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемое Заключение по плану испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на 2002 год (далее - Заключение).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить Заключение российской стороне по дипломатическим каналам.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 апреля 2002 года N 458
Заключение
по плану испытательных пусков ракет
с космодрома "Байконур" на 2002 год
Учитывая рекомендацию Межправительственной комиссии по сотрудничеству между Республикой Казахстан и Российской Федерацией от 19 февраля 2002 года и дополнительную информацию о том, что для завершения работы по перезачету находящихся на космодроме "Байконур" ШПУ МБР РС - 18 и РС - 20 за Российской Федерацией требуется определенное время. Правительство Республики Казахстан согласовывает план испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на первое полугодие 2002 года.
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А)