Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң кеден органын және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық органын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 24 сәуір N 469
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.04.14. N 357  қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Астана - жаңа қала" арнаулы экономикалық аймағы жұмыс iстейтiн кезеңде Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң "Астана - жаңа қала" кеденi" (бұдан әрi - Кеден) және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң "Астана - жаңа қала" салық комитетi" (бұдан әрi - Комитет) мемлекеттiк мекемелерi құрылсын. <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.04.14. N 357  қаулысымен .
2. <*>
Ескерту. 2-тармақ алынып тасталды  - ҚР Үкіметінің 2005.03.02. N 194  қаулысымен .
3. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi заңнамада белгiленген тәртiппен Кеден мен Комитетті әдiлет органдарында бiр айлық мерзiмде тiркеудi қамтамасыз етсiн және осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын. <*>
Ескерту. 3-тармақ өзгерді  - ҚР Үкіметінің 2003.04.14. N 357  қаулысымен .
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 24 сәуірдегі
N 469 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң
"Астана - жаңа қала"№кеденi туралы ереже <*>
Ескерту. Ереже алынып тасталды  - ҚР Үкіметінің 2005.03.02. N 194  қаулысымен .

О создании таможенного органа Агентства таможенного контроля Республики Казахстан и налогового органа Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 469
Сноска. Заголовок - в редакции постановления Правительства РК от 14 апреля 2003 г. N 357  .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать на период функционирования специальной экономической зоны "Астана - новый город" государственные учреждения "Таможня "Астана - жана кала" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" (далее - Таможня) и "Налоговый комитет "Астана - жана кала" Министерства финансов Республики Казахстан" (далее - Комитет). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 14 апреля 2003 г. N 357  .
2. (Пункт 2 исключен - постановлением ПРавительства РК от 2марта 2005 г. N 194  )
3. Министерству государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке в месячный срок обеспечить регистрацию Таможни и Комитета в органах юстиции и принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан