Швейцария Конфедерациясының вице-президенті, Федералдық экономика кеңесшісі Паскаль Кушпеннің Қазақстан Республикасына ресми сапарына дайындық және оны өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 сәуір N 482
Қазақстан Республикасы мен Швейцария Конфедерациясының арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту және Швейцария Конфедерациясының вице-президенті, Федералдық экономика кеңесшісі Паскаль Кушпеннің 2002 жылғы 2-6 мамыр кезеңінде Қазақстан Республикасына ресми сапарына дайындық және оны өткізу жөнінде Астана және Алматы қалаларында протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасының мүдделі орталық және жергілікті атқарушы органдарымен және мүдделі ұйымдармен (келісім бойынша) бірлесіп Швейцария Конфедерациясының вице-президенті, Федералдық экономика кеңесшісі Паскаль Кушпеннің 2002 жылғы 2-6 мамыр кезеңінде Қазақстан Республикасына ресми сапарына (бұдан әрі - сапар) дайындық және оны өткізу жөнінде Астана және Алматы қалаларында протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын (қосымшаға сәйкес) Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 16 шілдедегі N 173 U990173_ Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік протоколына сәйкес қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша):
Швейцария Конфедерациясы ресми делегациясының мүшелерін орналастыру, тамақтандыру және көліктік қызмет көрсету жөніндегі қажетті шараларды (қосымшаға сәйкес) қабылдасын;
2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебінен сапарды өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды (қосымшаның барлық тармақтары бойынша) қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Швейцария Конфедерациясының ресми делегациясы мүшелерінің әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді қамтамасыз етсін.
4. Алматы қаласының әкімі:
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігімен келісе отырып, Швейцария Конфедерациясының ресми делегациясы мүшелерінің Алматы қаласында жеке болу бағдарламасын (мәдени-спорттық іс-шаралар) көздесін;
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігімен келісе отырып Алматы қаласында қонақасы ұйымдастырсын (қосымшаның 10-тармағына сәйкес).

О подготовке и проведении официального визита Вице-Президента, Федерального советника экономики Швейцарской Конфедерации Паскаля Кушпена в Республику Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2002 года N 482
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Швейцарской Конфедерацией и обеспечения протокольно- организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Вице-Президента, Федерального советника экономики Швейцарской Конфедерации Паскаля Кушпена в Республику Казахстан в период со 2 по 6 мая 2002 года в городах Астане и Алматы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан совместно с заинтересованными центральными и местными исполнительными органами Республики Казахстан и заинтересованными организациями (по согласованию) обеспечить протокольно-организационные мероприятия (согласно приложению) по подготовке и проведению официального визита Вице-Президента, Федерального советника экономики Швейцарской Конфедерации Паскаля Кушпена в Республику Казахстан в период со 2 по 6 мая 2002 года в городах Астане и Алматы (далее - визит) в соответствии с Государственным протоколом Республики Казахстан, утвержденным Указом Президента Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 173 U990173_ .
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Швейцарской Конфедерации (согласно приложению);
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Обслуживание официальных делегаций" (по всем пунктам приложения).
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Швейцарской Конфедерации в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Акиму города Алматы:
по согласованию с Министерством иностранных дел Республики Казахстан предусмотреть частную программу пребывания (культурно-спортивные мероприятия) членов официальной делегации Швейцарской Конфедерации в городе Алматы;
по согласованию с Министерством иностранных дел Республики Казахстан организовать обед в городе Алматы (согласно пункту 10 приложения).

5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі:
сапардың отандық бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін;
швейцария делегациясының мүшелері үшін фольклорлық концерт ұйымдастырсын (қосымшаның 8-тармағына сәйкес).
6. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі жұмыс бабындағы қонақасы ұйымдастырсын (қосымшаның 9-тармағына сәйкес).
7. Астана және Алматы қалаларының әкімдері Швейцария Конфедерациясының вице-президенті, Федералдық экономика кеңесшісі Паскаль Кушпенді, оның зайыбын және Швейцария Конфедерациясының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу жөніндегі, сапардың бағдарламасына сәйкес болатын орындарындағы ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын, Астана және Алматы қалаларының әуежайлары мен көшелерін, сондай-ақ делегация жүретін бағыттар бойынша мемлекеттік тілде және қонақтар елінің тілінде
безендіруді қамтамасыз етсін.
8. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
9. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 29 сәуірдегі
N 482 қаулысына
қосымша
Швейцария Конфедерациясы ресми делегациясының мүшелерін орналастыру,
тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету жөніндегі
ұйымдастыру шаралары
1. Швейцария Конфедерациясының ресми делегациясы мүшелерін (1+1+8: делегация басшысы, оның зайыбы, бірге жүретін ресми делегация мүшелері Швейцария Конфедерациясының Ресейдегі және Қазақстанда қоса қызмет атқарушы Елшісінің зайыбы) Астана және Алматы қалаларында тиісінше "Окан Интерконтиненталь-Астана" және "Анкара" қонақ үйлеріне орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі қызметкерлерін "Окан Интерконтиненталь-Астана" және "Анкара" қонақ үйлеріне орналастыру.
3. 2002 жылғы 2-6 мамырдағы сапарды өткізуге жұмылдырылған адамдар үшін ұтқыр байланыс құралдарын (5 дана) жалға алу.
4. Баспа өнімдерін (бейдждер, автокөліктерге арнайы рұқсаттамалар) дайындау.
5. Ресми делегация мүшелері үшін кәдесыйлар және делегация басшысы мен оның зайыбы үшін сыйлықтар сатып алу.
6. Швейцария Конфедерациясының ресми делегациясын Астана және Алматы қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу кезінде VIР-залды, шай дастарханын ұйымдастыру.
7. Швейцария Конфедерациясының ресми делегациясын Астана және Алматы қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу рәсімдерін техникалық тұрғыдан безендіру (жалаулар, Астана және Алматы қалаларының әуежайлары мен делегацияның жол жүретін бағыттары бойынша мемлекеттік тілдегі және қонақтар елінің тіліндегі құттықтау транспаранттары).

5. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан:
обеспечить освещение визита в отечественных средствах массовой информации;
организовать фольклорный концерт для членов швейцарской делегации (согласно пункту 8 приложения).
6. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан организовать рабочий обед (согласно пункту 9 приложения).
7. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встречам и проводам, в местах посещения Вице-Президента, Федерального Советника экономики Швейцарской Конфедерации Паскаля Кушпена, его супруги и официальной делегации Швейцарской Конфедерации согласно программе визита, оформлению аэропортов и улиц городов Астаны и Алматы на государственном языке и на языке страны-гостя, а также по маршрутам следования делегации.
8. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
9. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 апреля 2002 года N 482
Организационные меры по размещению, питанию и транспортному
обслуживанию членов официальной делегации Швейцарской
Конфедерации
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Швейцарской Конфедерации (1+1+8: глава делегации, его супруга, сопровождающие члены официальной делегации и супруга Посла Швейцарской Кофедерации в России и по совместительству в Казахстане) в городах Астане и Алматы, соответственно в гостиницах "Окан Интерконтиненталь-Астана" и "Анкара".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах "Окан Интерконтиненталь-Астана" и "Анкара".
3. Аренда мобильных средств связи (5 штук) для лиц, задействованных в проведении визита, со 2 по 6 мая 2002 года.
4. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили).
5. Приобретение сувениров для членов официальной делегации и подарков для главы делегации и его супруги.
6. Организация VIР-зала, чайного стола в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах официальной делегации Швейцарской Конфедерации.
7. Техническое оформление церемонии встреч и проводов официальной делегации Швейцарской Конфедерации в аэропортах городов Астаны и Алматы (флаги, приветственные транспаранты на государственном языке и на языке страны-гостя в аэропортах городов Астаны и Алматы, а также по маршрутам следования делегации).

8. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі И.Н. Тасмағамбетов пен оның зайыбы атынан Швейцария Конфедерациясының вице-президенті, Федералдық экономика кеңесшісі П. Кушпеннің құрметіне Астана қаласындағы "Салтанат Сарайы" ғимаратында фольклорлық концертпен ресми қабылдау ұйымдастыру.
9. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрі М.Т.
Есенбаевтың атынан Швейцария Конфедерациясының вице-президенті, Федералдық
экономика кеңесшісі П. Кушпеннің құрметіне Астана қаласында Қазақстан
Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ғимаратында жұмыс бабындағы
қонақасы ұйымдастыру.
10. Алматы қаласының әкімі В.В. Храпуновтың атынан Швейцария
Конфедерациясының вице-президенті, Федералдық экономика кеңесшісі П.
Кушпеннің құрметіне Алматы қаласы әкімінің қабылдау үйінде түстік қонақасы
ұйымдастыру.
11. Ресми делегация мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға
медициналық қызмет көрсету.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

8. Организация официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Тасмагамбетова И.Н. с супругой в честь Вице-Президента, Федерального советника экономики Швейцарской Конфедерации П.Кушпена в городе Астане в здании "Салтанат сарайы" с фольклорным концертом.
9. Организация рабочего обеда от имени Министра экономики и торговли Республики Казахстан Есенбаева М.Т. в честь Вице-Президента, Федерального советника экономики Швейцарской Конфедерации П.Кушпена в городе Астане в здании Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
10. Организация обеда от имени акима города Алматы Храпунова В.В. в честь Вице-Президента, Федерального советника экономики Швейцарской Конфедерации П.Кушпена в Доме приемов акима города Алматы.
11. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)