Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 2 мамыр N 487
"2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің қаражатын пайдаланудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1408 P991408_ қаулысына сәйкес сот шешімдерін орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне сот шешімдері бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің, орталық мемлекеттік органдардың және олардың аумақтық бөлімшелерінің міндеттемелерін өтеуге 2002 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін 1633138
(бір миллион алты жүз отыз үш мың бір жүз отыз сегіз) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 2 мамырдағы
N 487 қаулысына
қосымша
Орындалуға тиісті
сот шешімдерінің тізбесі
___________________________________________________________________________
Р/с      Соттың атауы       Сот шешімінің күні     Мемлекеттік Мемлекеттік
N                                                   бажды        баж
шегергендегі  (теңге)
сома (теңге)
___________________________________________________________________________
1            2                      3                  4           5
___________________________________________________________________________
1.   Алматы қаласының        К.В.Савочкиннің          500000
Медеу аудандық соты     М.И.Соколованың          100000
пайдаларына
29.01.2001 жылғы шешім
Алматы қалалық соты     22.10.2001 жылғы қаулы
2.   Шығыс Қазақстан         С.И.Фалеевтің            38750       388
облысының               пайдасына 04.07.2001
Өскемен қалалық соты    жылғы шешім 04.09.2001
Шығыс Қазақстан         жылғы апелляциялық
облыстық соты           қаулы
3.   Батыс Қазақстан         В.Н.Русаковтың           60000
облысы Орал             пайдасына 18.01.2001
қаласының соты          жылғы шешім
4.   Оңтүстік Қазақстан      К.М.Қозбағаровтың        500000

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2002 года N 487
Во исполнение судебных решений в соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 P991408_ "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 1633138 (один миллион шестьсот тридцать три тысячи сто тридцать восемь) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 мая 2002 года N 487
Перечень судебных решений,
подлежащих исполнению
___________________________________________________________________________
N !  Наименование суда     ! Дата решения суда ! Сумма за  ! Госпошлина
п/п!                        !                   ! вычетом   !  (тенге)
!                        !                   !госпошлины !
!                        !                   ! (тенге)   !
___________________________________________________________________________
1 !           2            !         3         !     4     !       5
___________________________________________________________________________
1.  Медеуский районный        решение от
суд города Алматы         29.01.2001г.
Алматинский городской     постановление от
суд                       22.10.2001г.
в пользу
Савочкина К.В.       500000
Соколовой М.И.       100000
2.  Усть-Каменогорский        решение от
городской суд             4.07.2001г.          38750       388
Восточно-Казахстанской
области
Восточно-                 апелляционное
Казахстанский             постановление
областной суд             от 4.09.2001г.
в пользу
Фалеева С.И.
3.  Суд города Уральска       решение от           60000
Западно-                  18.01.2001г.
Казахстанской области     в пользу
Русакова В.Н.
4.  Тюлькубасский районный    решение от           500000

облысының               пайдасына 18.08.2000
Түлкібас аудандық       жылғы шешім
соты
5.   Ақтөбе қалалық соты     Ж.А.Тілеуімбетовтың      50000
пайдасына 01.06.2001
жылғы шешім
6.   Алматы қаласы           В.Т.Марченконың          54000
Бостандық ауданының     пайдасына 15.05.2000
Алатау сот учаскесі     жылғы шешім
7.   Жамбыл облысының        Т.А.Коростелеваның       300000
Тараз қалалық соты      пайдасына 30.09.1999
жылғы шешім
8.   Астана қаласының        Т.В.Константинованың     30000
Сарыарқа аудандық соты  пайдасына 13.11.2001
жылғы шешім
Жиыны                                            1632750     388
Жалпы сомасы                                          1633138
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

суд Южно-Казахстанской    18.08.2000г.
области                   в пользу
Козбагарова К.М.
5.  Актюбинский               решение от           50000
городской суд             1.06.2001г. в
пользу
Тлеумбетова Ж.А.
6.  Алатауский судебный       решение от           54000
участок Бостандыкского    15.05.2000г.
района                    в пользу
города Алматы             Марченко В.Т.
7.  Таразский городской       решение от           300000
суд Жамбылской области    30.09.1999г.
в пользу
Коростелевой Т.А.
8.  Сарыаркинский             решение от           30000
районный суд              13.11.2001г.
города Астаны             в пользу
Константиновой Т.В.
Итого                                          1632750        388
Общая сумма                                    1633138
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)