2002 жылғы 22-24 мамырда Астана қаласында Шанхай ынтымақтастық ұйымына қатысушы мемлекеттердің құқық қорғау органдары мен арнаулы қызметтері ("Бішкек тобы") басшылары кездесуінің өткізілуіне байланысты Қазақстан Республикасына шақырылған адамдардың тұруына ақы төлеуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 6 мамыр N 496 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі 2002 жылғы 22-24 мамырда Астана қаласында Шанхай ынтымақтастық ұйымына қатысушы мемлекеттердің құқық қорғау органдары мен арнаулы қызметтері ("Бішкек тобы") басшылары кездесуінің өткізілуіне байланысты Қазақстан Республикасына шақырылған адамдардың тұруына ақы төлеуге Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 3356126 (үш миллион үш жүз елу алты мың бір жүз жиырма алты) теңге бөлсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств на оплату проживания лиц, приглашенных в Республику Казахстан в связи с проведением 22-24 мая 2002 года в городе Астане встречи руководителей правоохранительных органов и спецслужб ("Бишкекская группа") государств-участников Шанхайской организации сотрудничества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2002 года N 496
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству внутренних дел Республики Казахстан 3356126 (три миллиона триста пятьдесят шесть тысяч сто двадцать шесть) тенге на оплату проживания лиц, приглашенных в Республику Казахстан в связи с проведением 22-24 мая 2002 года в городе Астане встречи руководителей правоохранительных органов и спецслужб ("Бишкекская группа") государств-участников Шанхайской организации сотрудничества, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Представительские затраты".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)