"Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексін күшіне енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 7 мамыр N 502
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының   K970167_   Қылмыстық кодексін күшіне енгізу туралы"   Z970168_   Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексін күшіне енгізу
туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен
толықтыру енгізу туралы
"Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексін күшіне енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі  Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 15-16, 212-құжат; 2000 ж., N 6, 141-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
4-бапта:
"Осы Кодекстің" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
"бас бостандығын шектеу," деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің бас бостандығын шектеу түріндегі жазалар туралы ережелері 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.".
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "О введении в действие Уголовного кодекса Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2002 года N 502
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в
Закон Республики Казахстан
Z970168_
"О введении в действие
К970167_
Уголовного кодекса Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении изменений и дополнения в Закон Республики
Казахстан "О введении в действие Уголовного кодекса
Республики Казахстан"
Внести в Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 г. Z970168_
введении в действие
K970167_
Уголовного кодекса Республики Казахстан"
(Ведомости Парламента Республики Казахстан 1997 г., N 15-16, ст. 212; 2000
г., N 6, ст. 141) следующие изменения и дополнение:
в статье 4:
слова "настоящего Кодекса" заменить словами "Уголовного кодекса
Республики Казахстан";
слова "ограничения свободы," исключить;
дополнить предложением следующего содержания:
"Положения Уголовного кодекса Республики Казахстан о наказании в виде
ограничения свободы вступают в силу с 1 января 2003 года.".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)