Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасында қазақстан-қытай мемлекеттік шекара сызығын демаркациялау туралы хаттама жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 10 мамыр N 513
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы қазақстан-қытай мемлекеттік шекара сызығын демаркациялау туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан
Республикасының Сыртқы істер министрі Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев
келіссөздер жүргізсін және уағдаластыққа қол жеткізілгеннен кейін оған
қағидатты сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуіне рұқсат ете
отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан көрсетілген Хаттаманы
жасассын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
РҚАО-ның ескертуі: Хаттаманың жобасы қаулыға қоса берілмеген.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О заключении Протокола между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о демаркации линии казахстанско-китайской государственной границы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2002 года N 513
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о демаркации линии казахстанско-китайской государственной границы.
2. Государственному секретарю Республики Казахстан - Министру иностранных дел Республики Казахстан Токаеву Касымжомарту Кемеловичу провести переговоры и по достижении договоренности заключить от имени Правительства Республики Казахстан указанный Протокол, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Примечание РЦПИ: проект Протокола не прилагался.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)