"Біріккен Ұлттар Ұйымының Трансұлттық ұйымдасқан қылмысқа қарсы конвенциясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 мамыр N 517
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 қаңтардағы N 60
P020060_
қаулысымен енгізілген Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мәжілісіндегі "Біріккен Ұлттар Ұйымының Трансұлттық ұйымдасқан қылмысқа
қарсы конвенциясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы
қайтарып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О ратификации Конвенции Организации Объединенных Наций против транснациональной организованной преступности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2002 года N 517
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан P020060_ "О ратификации Конвенции Организации Объединенных Наций против транснациональной организованной преступности", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан
от 18 января 2002 года N 60.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)