2002 жылғы 21-25 мамырда Қытай Халық Республикасы Қоғамдық қауіпсіздік министрінің ресми сапарын өткізуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 20 мамыр N 539
2002 жылғы 21-25 мамырда Қытай Халық Республикасы Қоғамдық қауіпсіздік министрінің Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындауды және оны өткізуді қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі 2002 жылға
арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша
көзделген қаражат есебінен Қазақстан Республикасының Ішкі істер
министрлігіне делегация мүшелерінің Алматы-Астана-Алматы бағыты бойынша
жол жүруіне және Астана, Алматы қалаларында тұруына ақы төлеу үшін 1761760
(бір миллион жеті жүз алпыс бір мың жеті жүз алпыс) теңге сомасында
қаражат бөлсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств на проведение 21-25 мая 2002 года официального визита Министра общественной безопасности Китайской Народной Республики
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2002 года N 539
В целях обеспечения подготовки и проведения официального визита Министра общественной безопасности Китайской Народной Республики в Республику Казахстан 21-25 мая 2002 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству внутренних дел Республики Казахстан для оплаты проезда по маршруту Алматы-Астана-Алматы и проживания в городах Астана и Алматы членов делегации в сумме 1761760 (один миллион семьсот шестьдесят одна тысяча семьсот шестьдесят) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Представительские затраты".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)