Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 17 қаңтардағы N 58 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және Қазақстан Республикасы Yкiметi кейбiр шешімдерінің күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 5 қараша N 58а
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығын орындау үшiн, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрын қабылданған шешiмдерiн қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 қаңтардағы N 58 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 299561 мың теңге (екi жүз тоқсан тоғыз миллион бес жүз алпыс бiр мың теңге).";
2-тармақта "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 20 мамырдағы N 592 қаулысы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы" деген сөздермен ауыстырылсын; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi іс-шаралар" деген бағанда "272" деген сан "307" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
2-тармақта "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 20 мамырдағы N 592 қаулысы " деген сөздер "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы " деген сөздермен ауыстырылсын; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
2-тармақта "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 20 мамырдағы N 592 қаулысы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы" деген сөздермен ауыстырылсын; "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2002 года N 58 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2002 года N 58a
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан", а также в целях приведения ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с действующим законодательством Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2002 года N 58 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 299561 тысяч тенге (Двести девяносто девять миллионов пятьсот шестьдесят одна тысяча тенге).";
в пункте 2 слова "постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1999 года N 592 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" заменить словами " постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; дополнить словами " постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715";
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" цифру "272" заменить цифрой "307";
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 2 слова "постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1999 года N 592 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" заменить словами " постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; дополнить словами " постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715";
в приложении 3 к указанному постановлению:
в пункте 2 слова "постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1999 года N 592 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" заменить словами " постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; дополнить словами " постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715";

осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларға сәйкес 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 14 наурыздағы N 306 қаулысы ;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 14 наурыздағы N 306 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнің 2002 жылғы 10 мамырдағы N 306a қаулысы .
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 5 қарашадағы
N 58а қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 17 қаңтардағы
N 58 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
033 "Мемлекеттiк органдарда ақпаратты техникалық
қорғауды ұйымдастыру" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 8 486 мың теңге (сегiз миллион төрт жүз сексен алты мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 11 сәуiрдегi N 370 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы ; "Ақпараттарды техникалық қорғау орталығы" мемлекеттік мекемесiнiң жарғысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесi Басшысының 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 25-1-97 бұйрығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк құпияларды қорғау саласындағы бiртұтас мемлекеттiк саясатты iске асыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк органдар мен ұйымдарда мемлекеттік құпияларды техникалық қорғауды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кiшi! Бағдарлама  !  Бағдарламаны   !Iске   !   Жауапты
N !дар.!бағ.!(кiшi бағдар.!(кiшi бағдарлама)!асыру  !орындаушылар
!лама!дар.! лама) атауы !   iске асыру    !мерзім.!
!коды!лама!             !    жөнiндегi    !дерi   !
!    !коды!             !    iс-шаралар   !       !
------------------------------------------------------------------

дополнить приложениями 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2002 года N 306 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по защите государственных секретов на 2002 год";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2002 года N 306а "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2002 года N 306".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 ноября 2002 года N 58а
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 января 2002 года N 58
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 033
"Организация технической защиты информации
в государственных органах" на 2002 год
1.  Стоимость: 8486 тысяч тенге (Восемь миллионов четыреста восемьдесят шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 370; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715"; приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 25-1-97 "Об утверждении Устава Государственного учреждения "Центр технической защиты информации" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализация единой государственной политики в области защиты государственных секретов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение технической защиты государственных секретов в государственных органах и организациях.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код  !Наименование !Мероприятия! Сроки    !Ответствен-
п/п!прог- !подпро!  программ   !по реали-  !реализации!ные испол-
!раммы !граммы!(подпрограмм)!зации прог-!          !нители
!      !      !             !раммы (под-!          !
!      !      !             !программы) !          !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2  ! 3  !      4      !         5       !   6   !      7
------------------------------------------------------------------
1  033       Мемлекеттiк
органдарда
ақпаратты
техникалық
қорғауды
ұйымдастыру
030     Мемлекеттiк   Штаттық саны 14    Жыл    Қазақстан
органдарда    бiрлiк ақпаратты   бойы   Республикасы
ақпаратты     техникалық                Премьер-
техникалық    қорғауды                  Министрінің
қорғау        ұйымдастыру               Кеңсесі
ұйымдастыру   жөнiндегi орталықты
жөнiндегi     ұстау.
орталық       Ақпаратты         Бірінші "Ақпараттарды
техникалық қорғау  жарты  техникалық
жөнiндегi          жылдық қорғау
техникалық                орталығы"
құралдар мен              мемлекеттік
жабдықтарды сатып         мекемесі
алу: жедел
радиобайланыс
құралдары - 5
бiрлiк; сынақ
стендтерi - 2
бiрлiк;
құжаттамалау
аппаратурасының
кешенi - 1 бiрлiк;
бақылау-өлшеу
аппаратурасы - 1
бiрлiк; Жөндеу және  Жыл  "Ақпараттарды
қызмет көрсету       бойы техникалық
арнайы автомашина         қорғау
- 1 бiрлiк;               орталығы"
компьютерлер - 5          мемлекеттік
бiрлік; принтерлер        мекемесі
- 3 бiрлiк.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: ақпарат сыртқа шығатын техникалық арналарды уақытылы анықтау. Мемлекеттiк құпияларды құрайтын мәлiметтердi толық қорғауды қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 5 қарашадағы
N 58а қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 17 қаңтардағы
N 58 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
034 "Арнайы байланыспен қамтамасыз ету" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 141 148 мың (бiр жүз қырық бiр миллион бiр жүз қырық
сегiз мың) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: "Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 18 мамырдағы Заңының 15-бабы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттік бюджет есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарының қызметкерлерiне еңбек ақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 12 тамыздағы N 668 қаулысы; "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлiк қызметi" республикалық мемлекеттік мекемесiнiң жарғысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Басшысының 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 25-1-97 бұйрығы.

1 !   2  !   3  !      4      !     5     !     6    !     7
------------------------------------------------------------------
1  033           Организация
технической
защиты инфор-
мации в госу-
дарственных
органах.
030    Центр по      Содержание  В течение Канцелярия
организации   центра по   года.     Премьер-
технической   организации           Министра
защиты ин-    технической           Республики
формации в    защиты ин-            Казахстан.
государствен- формации, в
ных органах.  пределах
утвержден-
ного лимита
штатной
численности
в количестве
14 единиц.
Приобретение Первое   Государствен-
технических  полу-    ное учрежде-
средств и    годие    ние "Центр
оборудования          технической
по техничес-          защиты
кой защите            информации"
информации:
средства
оперативной
радиосвязи-
5 единиц;
стенды испы-
тательные-
2 единицы;
комплекс
аппаратуры
документи-
рования- 1
единица;
контрольно-
измеритель-
ная аппара-
тура-1 еди-
ница.
Ремонт и    в течение Государст-
обслужива-  года      венное
ние: спец.            учреждение
автомашины-1          "Центр
единица;              технической
компьютеров-5         защиты
единиц;               информации"
принтеров-3
единицы.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное выявление технических каналов утечки информации. Обеспечение полноты защиты сведений, составляющих государственные секреты.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 ноября 2002 года N 58а
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 января 2002 года N 58
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 034
"Обеспечение специальной связью" на 2002 год
1. Стоимость: 141168 тысяч тенге (Сто сорок один миллион сто шестьдесят восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 15 Закона Республики Казахстан от 18 мая 1999 года "О связи"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 августа 1992 года N 668; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715"; приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 25-1-94 "Об утверждении Устава Республиканского государственного учреждения "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: хат-хабарларды белгiленген пунктке дейiн мерзiмiнде жеткiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: аса маңызды, өте құпия, құпия, үкiметтік, дипломатиялық хат-хабарларды, Қазақстан Республикасының жоғары мемлекеттiк басқару органдарының, министрлiктердің, ведомстволарының және басқа да мемлекеттiк органдардың құнды жөнелтiмдерi мен жүктерiнiң жедел жеткiзiлуi мен сақталуын және арнайы сипаттағы тапсырмалардың орындалуын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кiшi! Бағдарлама  !  Бағдарламаны   !Iске   !   Жауапты
N !дар.!бағ.!(кiшi бағдар.!(кiшi бағдарлама)!асыру  !орындаушылар
!лама!дар.! лама) атауы !   iске асыру    !мерзім.!
!коды!лама!             !    жөнiндегi    !дерi   !
!    !коды!             !    iс-шаралар   !       !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2  ! 3  !      4      !         5       !   6   !      7
------------------------------------------------------------------
1  034       Арнайы
байланыспен
қамтамасыз ету
030  Фельдъегерлiк 290 бiрлік штат    Жыл    Қазақстан
қызмет        саны лимитiнiң     бойы   Республикасы
шегiнде Мемлекет.         Премьер-
тік фельдъегерлік         Министрінің
қызметтi ұстау.           Кеңсесі
1350 мың бipлiк
санында хат-хабар
жеткізу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: осы бағдарламаны iске асыру кезiнде 1350 мың дана хат-хабарларды жөнелту, тасымалданатын құпия және үкіметтік хат-хабарлардың сақталуы, мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi талаптардың орындалуын қамтамасыз ету күтiледі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 5 қарашадағы
N 58а қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 17 қаңтардағы
N 58 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
037 "Мемлекеттiк органдарды нормативтiк құқықтық
актiлермен қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1000 мың теңге (бiр миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 11 сәуiрдегi N 370 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: доставка корреспонденции в срок до конечного пункта назначения.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение оперативной доставки и сохранности особо важной, совершенно секретной, секретной, правительственной, дипломатической корреспонденции, ценных отправлений и грузов высших органов государственного управления Республики Казахстан, министерств, ведомств и других государственных органов и выполнения поручений специального характера.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код  !Наименование !Мероприятия! Сроки    !Ответствен-
п/п!прог- !подпро!  программ   !по реали-  !реализации!ные испол-
!раммы !граммы!(подпрограмм)!зации прог-!          !нители
!      !      !             !раммы (под-!          !
!      !      !             !программы) !          !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !   3  !      4      !     5     !     6    !     7
------------------------------------------------------------------
1  034           Обеспечение
специальной
связью
030    Фельдъегер-  Содержание   В течение Канцелярия
ская служба  государст-   года      Премьер-
венной фель-           Министра
дъегерской             Республики
службы в               Казахстан
пределах
лимита штат-
ной числен-
ности в
количестве
290 единиц.
Доставка
корреспон-
денции в
количестве
1350 тысяч
единиц.
___________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: при реализации данной программы ожидается отправление корреспонденции в количестве 1350 тысяч единиц, 100% сохранность перевозимой секретной и правительственной корреспонденции обеспечивает выполнение требований законодательства по защите государственных секретов.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 ноября 2002 года N 58а
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 января 2002 года N 58
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 037
"Обеспечение нормативными правовыми актами
государственных органов" на 2002 год
1. Стоимость: 1000 тысяч тенге (Один миллион тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 370; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мемлекеттік органдардың мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi талаптарды сақтауы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк органдар мен ұйымдарды мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi ғылыми-техникалық ақпаратпен және нормативтiк-құқықтық құжаттамамен қамтамасыз ету, мемлекеттiк құпияларды қорғау саласында жаңадан әзiрленген нормативтiк-құқықтық актiлердің талаптарын мемлекеттiк органдар мен ұйымдарға жеткiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кiшi! Бағдарлама  !  Бағдарламаны   !Iске   !   Жауапты
N !дар.!бағ.!(кiшi бағдар.!(кiшi бағдарлама)!асыру  !орындаушылар
!лама!дар.! лама) атауы !   iске асыру    !мерзім.!
!коды!лама!             !    жөнiндегi    !дерi   !
!    !коды!             !    iс-шаралар   !       !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2  ! 3  !      4      !         5       !   6   !      7
------------------------------------------------------------------
1  037       Мемлекеттiк   Нормативтiк-       Жыл    Қазақстан
органдарды    құқықтық және      бойы   Республикасы
нормативтiк-  әдiстемелiк               Премьер-
құқықтық      әдебиеттi 4000            Министрінің
актiлермен    данада басып              Кеңсесі
қамтамасыз    шығару
ету           Нормативтiк-
құқықтық және
әдiстемелiк
әдебиеттi
мемлекеттiк
органдарға жiберу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: барлық мемлекеттiк органдар мен ұйымдарды мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегі ғылыми-техникалық ақпаратпен және нормативтiк-құқықтық құжаттамамен 100%-ға қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 5 қарашадағы
N 58а қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 17 қаңтардағы
N 58 қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
035 "Мемлекеттiк органдарды ақпаратты қорғау құралдарымен
қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 15000 мың теңге (он бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi:
Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 11 сәуiрдегі N 370 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: соблюдение государственными органами требований по защите государственных секретов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение государственных органов и организаций научно-технической информацией и нормативно-правовой документацией по защите государственных секретов, доведение требований вновь разработанных нормативно-правовых актов в сфере защиты государственных секретов до государственных органов и организаций.
6. План мероприятии по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код  !Наименование !Мероприятия! Сроки    !Ответствен-
п/п!прог- !подпро!  программ   !по реали-  !реализации!ные испол-
!раммы !граммы!(подпрограмм)!зации прог-!          !нители
!      !      !             !раммы (под-!          !
!      !      !             !программы) !          !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !   3  !      4      !     5     !     6    !     7
------------------------------------------------------------------
1   037           Обеспечение  Печатание    В течение Канцелярия
нормативно-  нормативно-  года      Премьер-
правовыми    правовой               Министра
актами       и методичес-           Республики
государст-   кой литера-            Казахстан
венных       туры в коли-
органов.     честве 4000
экземпляров.
Рассылка
нормативно-
правовой и
методической
литературы в
государствен-
ные органы.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение всех государственных органов и организаций научно-технической информацией и нормативно-правовой документацией по защите государственных секретов на 100%.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 ноября 2002 года N 58а
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 января 2002 года N 58
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 035
"Обеспечение средствами защиты информации
государственных органов" на 2002 год
1. Стоимость: 15000 тысяч тенге (Пятнадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 370; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк құпияларды қорғау саласындағы бiртұтас мемлекеттiк саясатты iске асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк органдар мен ұйымдарда мемлекеттiк құпияларды қорғауды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кiшi! Бағдарлама  !  Бағдарламаны   !Iске   !   Жауапты
N !дар.!бағ.!(кiшi бағдар.!(кiшi бағдарлама)!асыру  !орындаушылар
!лама!дар.! лама) атауы !   iске асыру    !мерзім.!
!коды!лама!             !    жөнiндегi    !дерi   !
!    !коды!             !    iс-шаралар   !       !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2  ! 3  !      4      !         5       !   6   !      7
------------------------------------------------------------------
1   035      Мемлекеттiк   Ақпаратты қорғау   Жыл    Қазақстан
органдарды    құралдарын сатып   бойы   Республикасы
ақпаратты     aлу: шуыл                 Премьер-
қорғау        генераторы - 10           Министрінің
құралдарымен  бiрлiк; ұқсас             Кеңсесі
қамтамасыз    телефон фильтрлерi
ету           - 80 бiрлiк;
матрицалық
генератор - 140
бiрлiк; сандық
телефон фильтрлерi
- 160 бiрлік;
желiлiк фильтр -
85 бiрлiк.
Мемлекеттiк
органдарда
ақпаратты
қорғаудың
техникалық
құралдарын орнату
және жаңалау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттік органдар мен ұйымдарда мемлекеттiк құпияларды техникалық қорғауды 100%-ға қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 5 қарашадағы
N 58а қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 17 қаңтардағы
N 58 қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
079 "Лицензиарлардың функцияларын орындау" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 210 мың теңге (екi жүз он мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 11 сәуiрдегі N 370 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк құпияларын техникалық қорғау жөнiндегi қызметтi лицензиялаудың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 14 желтоқсандағы N 1842 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 993 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализация единой государственной политики в области защиты государственных секретов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение защиты государственных секретов в государственных органах и организациях.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код  !Наименование !Мероприятия! Сроки    !Ответствен-
п/п!прог- !подпро!  программ   !по реали-  !реализации!ные испол-
!раммы !граммы!(подпрограмм)!зации прог-!          !нители
!      !      !             !раммы (под-!          !
!      !      !             !программы) !          !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !   3  !      4      !     5     !     6    !     7
------------------------------------------------------------------
1   035           Обеспечение  Приобретение В течение Канцелярия
средствами   средств за-  года.     Премьер-
защиты       щиты инфор-            Министра
информации   мации: гене-           Республики
государст-   ратор шума-            Казахстан
венных       10 единиц;
органов.     фильтры
телефонные
аналоговые-
80 единиц;
матричный
генератор-
140 единиц;
фильтры
телефонные
цифровые -
160 единиц;
фильтр сете-
вой-85 еди-
ниц. Уста-
новка и об-
новление
технических
средств за-
щиты инфор-
мации в
государст-
венных
органах.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение технической защиты государственных секретов в государственных органах и в организациях на 100%.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 ноября 2002 года N 58а
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 января 2002 года N 58
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 079
"Выполнение функций лицензиаров" на 2002 год
1. Стоимость: 210 тысяч тенге (Двести десять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 370; постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2000 года N 1842 "Об утверждении Правил лицензирования деятельности по технической защите государственных секретов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мемлекеттiк құпияларды техникалық қорғау жөнiндегі қызметті жүзеге асыру құқығына лицензиялар беру бөлігіндегі функцияларын орындауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк құпияларды техникалық қорғау жөнiндегі қызметтi жүзеге асыру құқығына лицензиялар беру. Мемлекеттік органдар мен ұйымдардың ақпаратты техникалық қорғау жөнiндегі қызметiн реттеу. Ақпаратты қорғаудың сертификатталған техникалық құралдарын пайдалана отырып, құзыреттi ұйымдардың ақпаратты қорғауын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кiшi! Бағдарлама  !  Бағдарламаны   !Iске   !   Жауапты
N !дар.!бағ.!(кiшi бағдар.!(кiшi бағдарлама)!асыру  !орындаушылар
!лама!дар.! лама) атауы !   iске асыру    !мерзім.!
!коды!лама!             !    жөнiндегi    !дерi   !
!    !коды!             !    iс-шаралар   !       !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2  ! 3  !      4      !         5       !   6   !      7
------------------------------------------------------------------
1   079      Лицензиарлар.  200 бiрлiк        Жыл    Қазақстан
дың функция.   лицензиялар       бойы   Республикасы
ларын орындау  бланкiлерiн              Премьер-
жасау                    Министрiнiң
Кеңсесi
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: осы бағдарламаны iске асырған жағдайда мемлекеттiк құпияларды қорғау саласындағы бұзушылыққа жол бермеу күтiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 5 қарашадағы
N 58а қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 17 қаңтардағы
N 58 қаулысына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
600 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінiң Кеңсесін
есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2 550 мың теңге (екi миллион бес жүз елу теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 11 сәуiрдегі N 370қ Жарлығы; "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы, "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение выполнения функций Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан в части выдачи лицензий на право осуществления деятельности по технической защите государственных секретов.
5. Задачи бюджетной программы: выдача лицензий на право осуществления деятельности по технической защите государственных секретов. Упорядочение деятельности государственных органов и организации по технической защите информации. Обеспечение защиты информации компетентными организациями с использованием сертифицированных технических средств защиты информации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код  !Наименование !Мероприятия! Сроки    !Ответствен-
п/п!прог- !подпро!  программ   !по реали-  !реализации!ные испол-
!раммы !граммы!(подпрограмм)!зации прог-!          !нители
!      !      !             !раммы (под-!          !
!      !      !             !программы) !          !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !   3  !      4      !     5     !     6    !     7
------------------------------------------------------------------
1   079           Выполнение   Изготовление В течение Канцелярия
функции      бланков      года      Премьер-
лицензиаров  лицензий в             Министра
количестве             Республики
200 единиц             Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: при реализации данной программы ожидается недопущение нарушений в области защиты государственных секретов.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 ноября 2002 года N 58а
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 января 2002 года N 58
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 600
"Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 2550 тысяч тенге (Два миллиона пятьсот пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 370с; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiн компьютерлiк техникамен қамтамасыз ету және бағдарламалық қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: осы бағдарламаны iске асыру қызметтік ақпаратты жедел жинау, өңдеу және сақтау, бухгалтерлiк есептi жүргiзудi автоматтандыру, нормативтiк құжаттарды әзiрлеу үшін қажет.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кiшi! Бағдарлама  !  Бағдарламаны   !Iске   !   Жауапты
N !дар.!бағ.!(кiшi бағдар.!(кiшi бағдарлама)!асыру  !орындаушылар
!лама!дар.! лама) атауы !   iске асыру    !мерзім.!
!коды!лама!             !    жөнiндегi    !дерi   !
!    !коды!             !    iс-шаралар   !       !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2  ! 3  !      4      !         5       !   6   !      7
------------------------------------------------------------------
1  600       Қазақстан     5 бiрлiк жеке     Бiрiншi Қазақстан
Республикасы  компьютер, 6      жарты   Республикасы
Премьер-      бiрлiк принтер, 1 жылдық  Премьер-
Министрінiң   бiрлiк cepвep, 1          Министрінің
Кеңсесiн      бірлік көшiру             Кеңсесі
есептеу және  аппаратын, 5
ұйымдастыру   бiрлік коммутатор,
техникасымен  2 бірлік бағдарла.
қамтамасыз    малық қамтамасыз
ету           ету сатып алу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: осы бағдарламаны iске асырған кезде қызметтiк ақпараттың сақталуын, оны жинауды, өңдеудi және сақтауды, бухгалтерлiк eceпті жүргiзудi автоматтандыруды сенiмдi қамтамасыз ету күтiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 5 қарашадағы
N 58а қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 17 қаңтардағы
N 58 қаулысына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
601 "Мемлекеттiк фельдъегерлiк қызметтi есептеу және
ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 115 мың теңге (бip миллион бiр жүз он бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: "Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 18 мамырдағы Заңының 15-бабы; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 12 тамыздағы N 668-26қ қаулысы; "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 993 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесi "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлiк қызметі" республикалық мемлекеттік мекемесiнiң жарғысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Басшысының 2002 жылғы 11 қазандағы N 25-2-94 бұйрығы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение компьютерной техникой и программное обеспечение Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: реализация данной программы необходима для оперативного сбора, обработки и хранения служебной информации, автоматизации ведения бухгалтерского учета, разработки нормативных документов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код  !Наименование !Мероприятия! Сроки    !Ответствен-
п/п!прог- !подпро!  программ   !по реали-  !реализации!ные испол-
!раммы !граммы!(подпрограмм)!зации прог-!          !нители
!      !      !             !раммы (под-!          !
!      !      !             !программы) !          !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !   3  !      4      !     5     !     6    !     7
------------------------------------------------------------------
1   600           Обеспечение  Приобретение Первое    Канцелярия
вычислитель- персональных полу-     Премьер-
ной и орга-  компьютеров- годие     Министра
низационной  5 единиц,              Республики
техникой     принтеров-6            Казахстан
Канцелярии   единиц, сер-
Премьер-     веров-1 еди-
Министра     ница, копи-
Республики   ровальных
Казахстан    аппаратов-1
единица, ком-
мутаторов-5
единиц,
программное
обеспечение-
2 единицы
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: при реализации данной программы ожидается надежное обеспечение сохранности, ускорение сбора, обработки и хранения служебной информации, автоматизации ведения бухгалтерского учета.
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 ноября 2002 года N 58а
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 января 2002 года N 58
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 601
"Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Государственной фельдъегерской службы" на 2002 год
1. Стоимость: 1115 тысяч тенге (Один миллион сто пятнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 15 Закона Республики Казахстан от 18 мая 1999 года "О связи"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 августа 1992 года N 668-26с; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715"; приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 25-2-94 "Об утверждении Устава Республиканского государственного  учреждения "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлiк қызметiн компьютерлiк техникамен қамтамасыз ету және бағдарламалық қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: осы бағдарламаны iске асыру қызметтiк ақпаратты жедел жинау, өңдеу және сақтау, бухгалтерлiк eceпті жүргiзу, нормативтiк құжаттарды әзiрлеу, фельдъегерлiк, әуе және темiр жол бағыттарын есепке алу және әзiрлеу, арнайы бөлiмді компьютермен жабдықтау үшін қажет.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кiшi! Бағдарлама  !  Бағдарламаны   !Iске   !   Жауапты
N !дар.!бағ.!(кiшi бағдар.!(кiшi бағдарлама)!асыру  !орындаушылар
!лама!дар.! лама) атауы !   iске асыру    !мерзім.!
!коды!лама!             !    жөнiндегi    !дерi   !
!    !коды!             !    iс-шаралар   !       !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2  ! 3  !      4      !         5       !   6   !      7
------------------------------------------------------------------
1  601       Қазақстан     5 бiрлiк компьютер, Бiрiншi Қазақстан
Республикасы. 5 бiрлiк принтер,   жарты   Республика.
ның Мемлекет. 1 бiрлiк бағдарла.  жылдық  сының Мем.
тік фельдъ.   малық қамтамасыз            лекеттік
егерлік қыз.  ету сатып алу               фельдъегер.
метін есептеу                             лiк қызметi
және ұйымдас.
тыру техника.
сымен қамта.
масыз ету
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: осы бағдарламаны iске асырған кезде үкіметтік хат-хабарлардың сақталуын, құпиялылығын, қызметтiк ақпаратты жинауды, өңдеудi және сақтауды, бухгалтерлiк есептi жүргiзудi автоматтандыруды жеделдетудi сенiмдi қамтамасыз ету күтіледі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 5 қарашадағы
N 58а қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 17 қаңтардағы
N 58 қаулысына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
602 "Мемлекеттiк органдардағы Ақпаратты техникалық қорғау
орталығын есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз
ету" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 920 мың теңге (тоғыз жүз жиырма мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 11 сәуiрдегi N 370қ Жарлығы; "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң "Ақпаратты техникалық қорғау орталығы" мемлекеттiк мекемесiнiң Жарлығын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесi Басшысының 2002 жылғы 11 қазандағы N 25-2-97 бұйрығы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение компьютерной техникой и программное обеспечение Государственной фельдъегерской    службы Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: реализация данной программы необходима для оперативного сбора, обработки и хранения служебной информации, автоматизации ведения бухгалтерского учета, разработки нормативных документов, учета и разработки фельдъегерских, авиа- и железнодорожных маршрутов, оснащение компьютером спецчасти.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код  !Наименование !Мероприятия! Сроки    !Ответствен-
п/п!прог- !подпро!  программ   !по реали-  !реализации!ные испол-
!раммы !граммы!(подпрограмм)!зации прог-!          !нители
!      !      !             !раммы (под-!          !
!      !      !             !программы) !          !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !   3  !      4      !     5     !     6    !     7
------------------------------------------------------------------
1   601           Обеспечение  Приобретение Первое    Государст-
вычислитель- компьютеров- полугодие венная
ной и орга-  5 единиц,              фельдъегер-
низационной  принтеров-             ская служба
техникой     5 единиц,              Республики
Государст-   программное            Казахстан
венной       обеспечение-
фельдъ-      1 единица
егерской
службы Рес-
публики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: при реализации данной программы ожидается надежное обеспечение сохранности, секретности правительственной корреспонденции, ускорение сбора, обработки и хранения служебной информации, автоматизации ведения бухгалтерского учета.
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 ноября 2002 года N 58а
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 января 2002 года N 58
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 602
"Обеспечение вычислительной и организационной техникой Центра технической защиты информации в государственных органах" на 2002 год
1. Стоимость: 920 тысяч тенге (Девятьсот двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 370с; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в поостановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715"; приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 25-2-97 "Об утверждении Устава Государственного учреждения "Центр технической защиты информации" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Ақпаратты техникалық қорғау орталығын компьютерлiк техникамен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: осы бағдарламаны iске асыру қызметтiк ақпаратты жедел жинау, өңдеу және сақтау, бухгалтерлiк есептi жүргiзудi автоматтандыру, нормативтiк құжаттарды әзiрлеу үшін қажет.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кiшi! Бағдарлама  !  Бағдарламаны   !Iске   !   Жауапты
N !дар.!бағ.!(кiшi бағдар.!(кiшi бағдарлама)!асыру  !орындаушылар
!лама!дар.! лама) атауы !   iске асыру    !мерзім.!
!коды!лама!             !    жөнiндегi    !дерi   !
!    !коды!             !    iс-шаралар   !       !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2  ! 3  !      4      !         5       !   6   !      7
------------------------------------------------------------------
1  602       Ақпаратты     5 бiрлік жеке     Бiрiншi Қазақстан
техникалық    компьютер, 3      жарты   Республика.
қорғау        бірлік принтер    жылдық  сының
орталығын     сатып алу                 Премьер-
есептеу және                            Министрі
ұйымдастыру                             Кеңсесiнiң
техникасымен                            "Ақпаратты
қамтамасыз                              техникалық
ету                                     қорғау
орталығы"
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: осы бағдарламаны iске асырған кезде қызметтік ақпараттың сақталуын, оны жинауды, өңдеудi және сақтауды жеделдетудi, бухгалтерлiк есептi жүргізудi автоматтандыруды сенiмдi қамтамасыз ету күтiледi.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение компьютерной техникой Центра технической защиты информации Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
5. Задачи бюджетной программы: реализация данной программы необходима для оперативного сбора, обработки и хранения служебной информации, автоматизации ведения бухгалтерского учета, разработки нормативных документов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код  !Наименование !Мероприятия! Сроки    !Ответствен-
п/п!прог- !подпро!  программ   !по реали-  !реализации!ные испол-
!раммы !граммы!(подпрограмм)!зации прог-!          !нители
!      !      !             !раммы (под-!          !
!      !      !             !программы) !          !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !   3  !      4      !     5     !     6    !     7
------------------------------------------------------------------
1   602           Обеспечение  Приобретение Первое    "Центр
вычислитель- персональных полу-     технической
ной и орга-  компьютеров- годие     защиты
зационной    5 единиц,              информации
техникой     принтеров-             Канцелярии
Центра       3 единицы.             Премьер-
технической                         Министра
защиты ин-                          Республики
формации                            Казахстан"
Канцелярии
Премьер-
Министра
Республики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: при реализации данной программы ожидается надежное обеспечение сохранности, ускорение сбора, обработки и хранения служебной информации, автоматизации ведения бухгалтерского учета.