Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 наурыздағы N 206 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 8 маусым N 616
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің жекелеген
мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5
наурыздағы N 206
P990206_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы,
1999 ж., N 7, 57-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
2-тармақтағы "төрт" деген сөзден кейін ", оның ішінде бір бірінші"
деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1999 года N 206
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2002 года N 616.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1999 года N 206 P990206_ "Отдельные вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 7, ст. 57) следующее дополнение:
в пункте 2 после слов "четырех вице-Министров" дополнить словами ", в том числе одного первого".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)