Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 1 желтоқсандағы N 1794 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 маусым N 645. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.12.09. N 1251 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Халықаралық гуманитарлық құқық жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 1 желтоқсандағы N 1794 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 52-53, 591-құжат) мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
Халықаралық гуманитарлық құқық жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізiлсiн:
Ким                          - Қазақстан Республикасының Әділет
Георгий Владимирович           министрi, төраға
Рахымбеков                   - Қазақстан Республикасының Әділет
Боран Ғизатұлы                 бiрiншi вице-министрi, төрағаның
орынбасары
Қосжанова                    - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Жанаркүл Тоғызбайқызы          министрлiгi Заңнама
департаментiнiң директоры, хатшы
Шәмшидинова                  - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Күләш Ноғатайқызы              және ғылым вице-министрі
Мерзадинов                   - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Ерғали Серiкбайұлы             вице-министрi
Рябченко                     - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Олег Григорьевич               ақпарат және қоғамдық келiсiм бiрiншi
вице-министрi
Нұриманов                    - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Мақсұт Әнуарбекұлы             қауiпсiздік комитетi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Уәйiсов                      - Қазақстан Республикасы
Мерей Құрманұлы                Бас прокурорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Тұрмағамбетов                - Қазақстан Республикасының Табиғи
Мәжит Әбдiхалықұлы             ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
вице-министрi
Тасболатов                   - Қазақстан Республикасы
Абай Бөлекпайұлы               Қорғаныс министрiнiң орынбасары
Арынов                       - Қазақстан Республикасының Экономика
Ерлан Асатайұлы                және сауда министрлiгі Сауда,
халықаралық ынтымақтастық және
экспорттық бақылау департаментiнiң
директоры
Бұхарбаева                   - Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық
Сәуле Әбiлхайырқызы            университетінің Құқық институты
азаматтық және еңбек құқығы
кафедрасының аға оқытушысы
(келiсiм бойынша);
мына:
"Белоног                     - Қазақстан Республикасының Бас
Анатолий Александрович         мемлекеттiк санитарлық дәрiгерi"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Белоног                    - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Анатолий Александрович        сақтау вице-министрi - бас мемлекеттiк
санитарлық дәрiгерi";
көрсетiлген құрамнан мыналар шығарылсын: Игорь Иванович Рогов, Вячеслав Афанасьевич Калюжный, София Серiкбайқызы Айсағалиева, Әшімжан Сүлейменұлы Ахметов, Болат Зейноллатұлы Байжасаров, Нұралы Сұлтанұлы Бектұрғанов, Нартай Нұртайұлы Дүтбаев, Анатолий Васильевич Константинов, Мұрат Қабдылжаппарұлы Мұсатаев, Манас Қабардинұлы Сиқымов, Қуаныш Жетпісұлы Балтабаев.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2000 года N 1794
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2002 года N 645. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 декабря 2003 г. N 1251 (P031251)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2000 года N 1794  P001794_   "О создании Межведомственной комиссии по международному гуманитарному праву" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 52-53, ст. 591) следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по международному гуманитарному праву:
Кима Георгия Владимировича - Министра юстиции Республики Казахстан,
председателем
Рахимбекова Бурана         - первого вице-Министра юстиции Республики
Гизатовича                  Казахстан, заместителем председателя
Кощанову Жанаркуль         - директора Департамента законодательства
Тогузбаевну                  Министерства юстиции Республики
Казахстан, секретарем
Шамшидинову Куляш          - вице-Министра образования и науки
Ногатаевну                   Республики Казахстан
Мерзадинова                - вице-Министра внутренних дел Республики
Ергали Серикбаевича          Казахстан
Рябченко Олега             - первого вице-Министра культуры,
Григорьевича                 информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Нуриманова                 - заместителя Председателя Комитета
Максута Ануарбековича        национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Ваисова Мерея Курмановича  - заместителя Генерального Прокурора
Республики Казахстан (по согласованию)
Турмагамбетова             - вице-Министра природных ресурсов и
Мажита Абдыкаликовича        охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Тасбулатова Абая           - заместителя Министра обороны Республики
Болекпаевича                 Казахстан
Аринова Ерлана Асатаевича  - директора Департамента торговли,
международного сотрудничества и
экспортного контроля Министерства
экономики и торговли Республики Казахстан
Бухарбаеву                 - старшего преподавателя кафедры
Сауле Абулхаировну           гражданского и трудового права Института
права Евразийского национального
университета имени Л.Н. Гумилева
(по согласованию);
строку:
"Белоног                   - главный государственный санитарный врач
Анатолий Александрович       Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Белоног                   - вице-Министр здравоохранения -
Анатолий Александрович       главный государственный санитарный врач
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Рогова Игоря Ивановича, Калюжного Вячеслава Афанасьевича, Айсагалиеву Софью Серикбаевну, Ахметова Ашимжана Сулейменовича, Байжасарова Болата Зейнуллатовича, Бектурганова Нуралы Султановича, Дутбаева Нартая Нуртаевича, Константинова Анатолия Васильевича, Мусатаева Мурата Хабдылжаппаровича, Сихимова Манаса Кабардиновича, Балтабаева Куаныша Жетписовича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан