Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінiң "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң Құрлық әскерлерi қолбасшысының басқармасы" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 маусым N 649. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.12. N 1189 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң Құрлық әскерлерi қолбасшысының басқармасы" (бұдан әрi - Мекеме) мемлекеттік мекемесi құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгі Мекеменiң штат санының лимитiн Қазақстан Республикасының Президентi бекiткен Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi штат санының лимиттi шегінде белгілесін.
3. Мекеменi қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiн ұстауға көзделген қаражат есебiнен және шегiнде жүзеге асырылатын болып белгіленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) Мекеме туралы ереженi бекiтсiн және оның әдiлет органдарында мемлекеттік тіркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) Мекеменi ұстауға және жарақтандыруға арналған шығыстар сметасын Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне ұсынсын;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 9 наурыздағы N 368  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 15, 142-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақтың 3) тармақшасына (құпия).
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании государственного учреждения "Управление Командующего Сухопутными войсками Вооруженных Сил Республики Казахстан" Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2002 года N 649. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 ноября 2004 г. N 1189 (P041189)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственное учреждение "Управление Командующего Сухопутными войсками Вооруженных Сил Республики Казахстан" Министерства обороны Республики Казахстан (далее - Учреждение).
2. Министерству обороны Республики Казахстан определить лимит штатной численности Учреждения в пределах лимита штатной численности Вооруженных Сил Республики Казахстан, утвержденного Президентом Республики Казахстан.
3. Определить, что финансирование Учреждения осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на содержание Вооруженных Сил Республики Казахстан.
4. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить Положение об Учреждении и обеспечить его государственную регистрацию в органах юстиции;
2) представить в Министерство финансов Республики Казахстан смету расходов на содержание и оснащение Учреждения;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2000 года N 368 P000368_  "Вопросы Министерства обороны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 года, N 15, ст. 142) следующее дополнение:
в подпункт 3) пункта 1 (секретно).
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан