Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 маусымдағы N 660 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Z952200_ Заңына және Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының жекелеген мемлекеттік органдарын қайта ұйымдастыру, тарату және құру туралы" 2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 507 U000507_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 P951894_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының 1-қосымшасында:
реттiк нөмiрi 2-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiктiң Аэроғарыш комитетi";
реттiк нөмiрi 4-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң Атом энергетикасы жөнiндегi комитетi";
реттiк нөмiрi 5-жол мынадай редакцияда жазылсын: "5. Қазақстан Республикасының Электр және жылу энергиясын
Энергетика және минералдық (жиынтық орнатылған жылу қуаты
ресурстар министрлiгi 100 Гкал/сағаттан астам жылу
энергиясы көздерiнен) өндiру, беру
және тарату
өнеркәсiптік жарылу-өртену қаупі
бар және тау-кен өндiрiстерiн,
электр станцияларын, желiлерi мен
кіші станцияларын, гидротехника
құрылыстарын, магистральды
газ-мұнай өнiмдерi құбырларын,
көтергіш құрылыстарын, сондай-ақ
қысым күшiмен жұмыс iстейтін
қазандықтарды, сауыттар мен
өткiзгiш құбырларды пайдалану,
мұнай мен газға арналған бұрғылау
жұмыстары
химия, бұрғылау, мұнай-газ
кәсiпшілігі, геологиялық барлау,
тау-кен - шахта, металлургия,
энергетика жабдықтарын,
жарылудан қорғалған
электротехникалық жабдықтарды,
аппаратура мен бақылау
жүйелерiн, апаттан қорғану, дабыл
мен көтергіш құрылыстарын,
сондай-ақ қысым күшiмен жұмыс
iстейтiн қазандықтарды, сауыттар
мен өткiзгiш құбырларды
жобалау, дайындау, монтаждау
(өндiрiстi пайдалану кезеңiнде)
және жөндеу
электр энергиясын қайта сату
мақсатында сатып алу
тұрғын-үй және коммуналдық-
тұрмыстық объектілердi
газдандыру жөнiндегi өндiрiс және
жөндеу жұмыстары
минералдық шикiзатты қайта
өңдеу
уларды өндiру, қайта өңдеу,
тасымалдау, сатып алу, сақтау,
сату, пайдалану және жою";

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2002 года № 660. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года Z952200_ "О лицензировании" и Указом Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2000 года N 507 U000507_ "О реорганизации, упразднении и образовании отдельных государственных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 P951894_ "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года N 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515) следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
графу 2 строки, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции;
"Аэрокосмический комитет Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан";
графу 2 строки, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"Комитет по атомной энергетике Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан";
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"5.  Министерство                   Производство, передача и распределение
энергетики                     электрической и тепловой (от источников
и минеральных                  тепловой энергии с суммарной
ресурсов                       установленной тепловой мощностью
Республики                     более 100 Гкал/час) энергии
Казахстан
эксплуатация промышленных взрыво-,
пожароопасных и горных производств,
электрических станций, сетей и
подстанций, гидротехнических
сооружений, магистральных газо-,
нефтепродуктопроводов, подъемных
сооружений, а также котлов, сосудов
и трубопроводов, работающих под
давлением и буровые работы на нефть
и газ
проектирование, изготовление, монтаж
(на этапе эксплуатации производства)
и ремонт химического, бурового,
нефтегазопромыслового, геолого-
разведочного, горно-шахтного,
металлургического, энергетического
оборудования, взрывозащищенного
электротехнического оборудования,
аппаратуры и систем контроля,
противоаварийной защиты, сигнализации
и подъемных сооружений, а также котлов,
сосудов и трубопроводов, работающих
под давлением
покупка в целях перепродажи
электрической энергии
производство и ремонтные работы по
газификации жилых и коммунально-
бытовых объектов
переработка минерального сырья
производство, переработка, перевозка,
приобретение, хранение, реализация,
использование и уничтожение ядов";

реттік нөмірі 7, 8, 9-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 6-жолдағы 3-бағанның екінші абзацы "монтажы" деген
сөзден кейін "(өндірісті пайдалану кезеңіне дейін)" деген сөздермен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

строки, порядковые номера 7, 8, 9, исключить;
абзац второй графы 3 строки, порядковый номер 6 после слова "монтаж"
дополнить словами "(до этапа эксплуатации производства)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)