Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 маусымдағы N 667 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.01. N 314 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулы етеді:
1. "Штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер, агенттіктер мен ведомстволар қызметкерлерінің штат санының лимиттерінде:
"Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі" деген реттік нөмірі 6-жолдағы "251" деген сан "252" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі" деген реттік нөмірі 7-жолдағы "258" деген сан "268" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" деген реттік нөмірі 9-жолдағы "140" деген сан "150" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі" деген реттік нөмірі 14-жолдағы "185" деген сан "186" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі агенттігі" деген реттік нөмірі 16-жолдағы "31" деген сан "35" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2002 жылғы 15 шілдеден бастап күшіне енетін 1-тармақтың жетінші абзацын қоспағанда, 2002 жылғы 1 маусымнан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2002 года N 667. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 (P030314)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39  "Об утверждении лимитов штатной численности" следующие изменения:
в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 6 "Министерство образования и науки Республики Казахстан", цифру "251" заменить цифрой "252";
в строке, порядковый номер 7 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан", цифру "258" заменить цифрой "268";
в строке, порядковый номер 9 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан", цифру "140" заменить цифрой "150";
в строке, порядковый номер 14 "Агентство Республики Казахстан по статистике", цифру "185" заменить цифрой "186";
в строке, порядковый номер 16 "Агентство Республики Казахстан по защите государственных секретов", цифру "31" заменить цифрой "35".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 июня 2002 года, кроме седьмого абзаца пункта 1, который вступает в силу с 15 июля 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан