Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 20 маусым N 682
Алматы облысының Балқаш көліне құярлықтарда Іле өзенінде су тасқынынан болатын аймақтық ауқымдағы төтенше жағдайдың алдын алу және оны жою үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Су деңгейінің маусымдық көтерілуі кезінде төтенше жағдайларды болдырмау мақсатында Іле өзені арнасында гидромелиоративтік және табанын тереңдету жұмыстарын жүргізу үшін екі жерснаряд сатып алуға Алматы облысының әкіміне 2002 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және басқа да күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 130000000 (бір жүз отыз миллион) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Алматы облысының әкімі 2002 жылдың қорытындылары бойынша Қазақстан
Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігіне орындалған
жұмыстардың көлемі мен құны туралы есепті табыс етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2002 года N 682
Для предупреждения и ликвидации чрезвычайной ситуации регионального масштаба, которая может быть вызвана паводком на реке Или в истоках озера Балхаша Алматинской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, акиму Алматинской области 130000000 (сто тридцать миллионов) тенге на приобретение двух земснарядов для проведения гидромелиоративных и дноуглубительных работ на русле реки Или с целью предотвращения чрезвычайных ситуаций во время сезонных повышений уровня воды.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Акиму Алматинской области по итогам 2002 года представить Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям отчет об объемах и стоимости выполненных работ.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)