Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 26 маусым N 694
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715
P011715_
қаулысына мынадай өзгерістер
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлімде:
12 "Көлік және байланыс" деген функционалдық топта:
1 "Автомобиль көлігі" деген ішкі функцияда:
215 "Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар
министрлігі" деген әкімші бойынша:
036 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құрылысы және
қайта жаңарту" деген бағдарламада:
032 "Орал қаласы ауданында Жайық өзені арқылы өтетін көпір құрылысы"
деген кіші бағдарламада "700000" деген сан "1407000" деген санмен
ауыстырылсын;
044 "Қызылорда қаласы маңындағы Сырдария өзені арқылы өтетін көпір"
деген кіші бағдарламада "1000000" деген сан "293000" деген санмен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2002 года N 694
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 036 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения":
в подпрограмме 032 "Строительство моста через реку Урал в районе г. Уральска" цифру "700000" заменить цифрой "1407000";
в подпрограмме 044 "Мост через р. Сырдарья у г. Кызылорды" цифру "1000000" заменить цифрой "293000".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)