Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 тамыздағы N 1088 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 28 маусым N 705.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жеңіл және тамақ өнеркәсібі салаларында импорт алмастырудың 2001-2003 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 тамыздағы N 1088 P011088_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 30, 386-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жеңіл және тамақ өнеркәсібі
салаларында импорт алмастырудың 2001-2003 жылдарға арналған
бағдарламасында:
"Жеңіл және тамақ өнеркәсібі салаларында импорт алмастырудың
2001-2003 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар
жоспары" деген 6-бөлімде:
"Жеңіл және тамақ өнеркәсібінің салаларында кәсіпкерлерге
өндірістердің жұмыс істеп тұрғандарын қалпына келтіру және жаңасын
ұйымдастыру жөнінде техникалық көмек көрсету" деген 6.3-тарауда:
реттік нөмірі 6.3.5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________________
"6.3.5  Жеңіл және тамақ        Қазақстан        БҒМ,        2002
өнеркәсібінің           Республикасының  ЭСМ,        жылғы
ұйымдары үшін           Үкіметіне        кәсіпкер.     4
менеджерлерді қайта     ұсыныстар        лердің      тоқсан"
даярлаудың және                          одақтары
олардың біліктілігін                     мен
арттырудың жай-күйін                     қауымдас.
зерделеу                                 тықтары
(келісім
бойынша)
___________________________________________________________________________
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2001 года N 1088
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2002 года N 705
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2001 года N 1088 P011088_ "Об утверждении Программы импортозамещения в отраслях легкой и пищевой промышленности на 2001-2003 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 30, ст.386) следующие изменения:
в Программе импортозамещения в отраслях легкой и пищевой
промышленности на 2001-2003 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 6 "План мероприятий по реализации Программы
импортозамещения в легкой и пищевой промышленности на 2001-2003 годы":
в главе 6.3 "Техническая помощь предпринимателям в отраслях легкой и
пищевой промышленности по восстановлению действующих и организации новых
производств":
строку, порядковый номер 6.3.5, изложить в следующей редакции:
___________________________________________________________________________
"6.3.5 Изучить состояние перепод-   Предложения     МОиН, МЭиТ,   4 квартал
готовки и повышения          в Правительство союзы и       2002
квалификации менеджеров      Республики      ассоциации    года"
для организаций легкой       Казахстан       предпринима-
и пищевой промышленности                     телей (по
согласованию)
__________________________________________________________________________
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)