Қазақстан Республикасы заңдарының жиынтығын жасау бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 8 шілдедегі N 738 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 маусымдағы N 632 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы заңдарының жиынтығын жасау бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мына құрамда комиссия құрылсын:
Түсіпбеков                 - Қазақстан Республикасының Әділет
Рашид Төлеутайұлы            министрі, төраға
Қосдәулетов                - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Дулат Рашитұлы               вице-министрi, төрағаның орынбасары
Жұмабаев                   - Қазақстан Республикасы Парламенті
Ермек Жианшаұлы              Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Сапарғалиев                - "Қазақ гуманитарлық заң университеті"
Ғайрат Сапарғалиұлы          акционерлiк қоғамы Мемлекет және
құқық ғылыми-зерттеу институтының
директоры (келісiм бойынша)
Егімбаева                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Жанна Дачеровна              Министрінің Кеңсесі Заң бөлімінің
меңгерушісі
Асанов                     - Қазақстан Республикасының Парламенті
Жақып Қажманұлы              Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Жұрынов                    - "Қазақстан Республикасы Ұлттық
Mұpат Жұрынұлы               ғылым академиясы" республикалық
қоғамдық бiрлестігінің президентi
(келiсiм бойынша)
Тілеухан                   - Қазақстан Республикасының Парламентi
Наркес Тiлекқызы             Мәжілiсінің Аппараты Заң шығару
бөлімiнiң меңгерушісi
(келiсім бойынша)
Жақселекова                - Қазақстан Республикасы
Ботагөз Шаймарданқызы        Әділет министрлігінің Заңнама
департаменті директорының
орынбасары, хатшы
Ешімова                    - Қазақстан Республикасы Экономика және
Дана Ақылбекқызы             бюджеттік жоспарлау министрлігі Заң
департаментінің директоры
Дәленов                    - Қазақстан Республикасының
Руслан Ерболатұлы            Қаржы вице-министрі
Тұрғанов                   - Қазақстан Республикасының
Дүйсембай Нұрбайұлы          Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі
Үкібаев                    - Қазақстан Республикасы
Ермек Елеуханұлы             Республикалық ұланы
Қолбасшысының бірінші
орынбасары (келісім бойынша)
Асқаров                    - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Бақытжан Бекзатханұлы        жанындағы сот әкімшілігін жүргізу
комитеті төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Темірбеков                 - Қазақстан Республикасы Конституциялық
Әлібек Ақылбекұлы            кеңесінің аппараты басшысы, заң
ғылымдарының докторы (келісім бойынша)
Оразаев                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Әбілахатұлы            шаруашылығы вице-министрі
Аманқабжан                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Алмат Аманұлы                Заң қызметі департаментінің директоры
Уақпаев                    - Қазақстан Республикасы Парламенті
Марат Сұлтанұлы              Сенатының Аппараты Сараптама бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің
2003.10.07 N 1035, 2005.06.28 N 644, 2005.10.04 N 1000,
2006.08.01 N 727, 2007.10.05 N 905, 2008.04.07 N 323, 2008.06.16
N 587, 2009.05.15. N 728, 2009.10.29 N 1707 Қаулыларымен.

Об образовании комиссии по выработке предложений по созданию Свода законов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года № 738. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2010 года № 632.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632.
В целях выработки предложений по созданию Свода законов Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать комиссию в следующем составе:
Тусупбеков                 - Министр юстиции Республики
Рашид Толеутаевич            Казахстан, председатель
Куставлетов                - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашитович              Казахстан, заместитель председателя
Жакселекова                - заместитель директора Департамента
Ботагоз Шаймардановна        законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан, секретарь
Жумабаев                   - депутат Сената Парламента Республики
Ермек Жианшинович            Казахстан (по согласованию)
Сапаргалиев                - директор Научно-исследовательского
Гайрат Сапаргалиевич         института государства и права
акционерного общества "Казахский
гуманитарный юридический
университет" (по согласованию)
Егимбаева                  - заведующая Юридическим
Жанна Дачеровна              отделом Канцелярии
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Журинов                    - президент республиканского
Мурат Журинович              общественного объединения
"Национальная академия наук
Республики Казахстан"
(по согласованию)
Тлеухан                    - заведующая Отделом законодательства
Наркес Тулеккызы             Аппарата Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Аманкабжан                 - директор Департамента юридической
Алмат Аманович               службы Министерства финансов Республики
Казахстан
Ешимова                    - директор Юридического департамента
Дана Акылбековна             Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Уакпаев                    - заведующий Отделом экспертизы
Марат Султанович             Аппарата Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Оразаев                    - вице-министр сельского хозяйства
Марат Аблахатович            Республики Казахстан
Турганов                   - вице-министр энергетики и минеральных
Дюсембай Нурбаевич           ресурсов Республики Казахстан
Укибаев                    - первый заместитель Командующего
Ермек Елеуханович            Республиканской гвардией Республики
Казахстан (по согласованию)
Асанов                     - депутат Мажилиса Парламента
Жакип Кажманович             Республики Казахстан (по согласованию)
Даленов                    - вице-министр финансов Республики
Руслан Ербулатович           Казахстан
Аскаров                    - заместитель председателя Комитета по
Бахытжан Бекзатханович       судебному администрированию при
Верховном Суде Республики
Казахстан (по согласованию)
Темирбеков                 - руководитель аппарата
Алибек Акылбекович           Конституционного Совета
Республики Казахстан, доктор
юридических наук (по согласованию)
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 7 октября 2003 г. N 1035 ; от 28 июня 2005 г. N 644 ; от 4 октября 2005 г. N 1000 ; от 1 августа 2006 года N 727 ; от 5 октября 2007 года N 905 ; от 07.04.2008 N 323 ; от 16.06.2008 N 587 ; от 15.05.2009 N 728 ; от 29.10.2009 № 1707

2. Комиссия Қазақстан Республикасы заңдарының жиынтығын жасау бойынша ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне табыс етсін.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі комиссияның жұмыс органы болып белгіленсін.
4. Комиссияға өзіне жүктелген міндеттерді орындау үшін Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарының және өзге де мемлекеттік органдарының мамандарын белгіленген тәртіппен тартуға, сондай-ақ қажетті ақпаратты сұратуға рұқсат етілсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Комиссии выработать и представить в Правительство Республики Казахстан предложения по созданию Свода законов Республики Казахстан.
3. Рабочим органом комиссии определить Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Разрешить комиссии в установленном порядке привлекать специалистов центральных исполнительных органов и иных государственных органов Республики Казахстан для выполнения возложенных на нее задач, а также запрашивать необходимую информацию.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан