Алматыда Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымының Орталығын ашу жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымы арасындағы Өзара түсіністік туралы 1998 жылғы 2 желтоқсандағы меморандумға Толықтыру енгізу туралы хаттама жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 9 шілде N 744
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Алматыда Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымының Орталығын ашу жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымы арасындағы Өзара түсіністік туралы 1998 жылғы 2 желтоқсандағы меморандумға Толықтыру енгізу туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан
Республикасының Сыртқы істер министрі Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев
Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан көрсетілген Хаттаманы жасассын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 9 шілдедегі
N 744 қаулысымен
мақұлданған
Алматыда Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымының
Орталығын ашу жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен
Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымы
арасындағы Өзара түсіністік туралы 1998 жылғы 2 желтоқсандағы
меморандумға Толықтыру енгізу туралы
Хаттама
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымы 1998 жылғы 2 желтоқсанда Осло қаласында жасалған, Алматыда Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымының Орталығын ашу жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымы арасындағы Өзара түсіністік туралы меморандумға мынадай толықтыру енгізуге келісті:
1. Меморандумның 6-бабы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Орталық және оның халықаралық мүшелері, сондай-ақ олардың шаруашылығын жүргізуге қатысатын олардың отбасы мүшелері 2000 жылғы 1 қаңтардан бастап Қазақстан Республикасының салық заңнамасында белгілеген тәртіппен қосылған құнға салықты (ҚҚС) қайтарып алуға құқылы".
2. Осы Хаттама 1998 жылғы 2 желтоқсанда Осло қаласында жасалған, Алматыда Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымының орталығын ашу жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымы арасындағы Өзара түсіністік туралы меморандумның
ажырамас бөлігі болып табылады және Қазақстан Республикасы мемлекетішілік
рәсімдерді орындағаны туралы хабарлаған күнінен бастап күшіне енеді.
2002 жылғы "___"_________ ___________ әрқайсысы қазақ, ағылшын және
орыс тілдерінде екі түпнұсқа данада жасалды және де барлық мәтіндердің
күші бірдей.
Осы Хаттаманың ережелерін түсіндіруде келіспеушіліктер туындаған
жағдайда Тараптар ағылшын тіліндегі мәтінді басшылыққа алатын болады.
Қазақстан Республикасының            Еуропадағы қауіпсіздік және
Үкіметі үшін                      ынтымақтастық ұйымы үшін

О заключении Протокола о внесении дополнения в Меморандум о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и Организацией по безопасности и сотрудничеству в Европе об открытии Центра Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе в Алматы от 2 декабря 1998 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2002 года N 744
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о внесении дополнения в Меморандум о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и Организацией по безопасности и сотрудничеству в Европе об открытии Центра Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе в Алматы от 2 декабря 1998 года.
2. Государственному секретарю Республики Казахстан - Министру иностранных дел Республики Казахстан Токаеву Касымжомарту Кемелевичу заключить от имени Правительства Республики Казахстан указанный Протокол.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Одобрено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 июля 2002 года N 744
Протокол
о внесении дополнения в Меморандум о взаимопонимании
между Правительством Республики Казахстан и Организацией
по безопасности и сотрудничеству в Европе
об открытии Центра Организации по безопасности и сотрудничеству
в Европе в Алматы от 2 декабря 1998 года
Правительство Республики Казахстан и Организация по безопасности и сотрудничеству в Европе, именуемые в дальнейшем Сторонами, согласились внести в Меморандум о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и Организацией по безопасности и сотрудничеству в Европе об открытии Центра Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе в Алматы, совершенный в городе Осло 2 декабря 1998 года, следующее дополнение:
1. Статью 6 Меморандума дополнить абзацем следующего содержания:
"Центр и его международные члены, а также члены их семей, участвующие в ведении их хозяйства, начиная с 1 января 2000 года, имеют право на возврат налога на добавленную стоимость (НДС) в порядке, установленном налоговым законодательством Республики Казахстан".
2. Настоящий Протокол является неотъемлемой частью Меморандума о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и Организацией по безопасности и сотрудничеству в Европе об открытии Центра Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе в Алматы, совершенного в городе Осло 2 декабря 1998 года и вступает в силу с даты уведомления о выполнении
Республикой Казахстан внутригосударственных процедур.
Совершено в _______________ "___"_______ 2002 года, в двух подлинных
экземплярах, каждый на казахском, английском и русском языках, причем все
тексты имеют одинаковую силу.
В случае возникновения разногласий в толковании положений настоящего
Протокола Стороны будут руководствоваться текстом на английском языке.
За Правительство                    За Организацию по безопасности
Республики Казахстан                     и сотрудничеству в Европе
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)