Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жерлерiнің жекелеген учаскелерiн басқа санаттардағы жерлерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 15 шілде N 780
"Жер туралы" Z010152_ Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгі Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетiнің Iле Алатауы мемлекеттiк ұлттық табиғи паркiнiң ауданы 3,5 га жер учаскесi ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жерлерi санатынан қосымшаға сәйкес елдi мекендер жерлерi санатына ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 15 шілдедегі
N 780 қаулысына
қосымша
Iле Алатауы мемлекеттiк ұлттық табиғи паркiнiң елді мекендер               жерлері санатына ауыстырылатын жерлерінің бөлінуі
(экспликациясы)
_____________________________________________________________________     Телімнің     Учаске      Бөгде жер    Ауыстырылатын     Жерлер
атауы N      жалпы       пайдалану.     аудан, га       санаты
ауданы,       шылар
га
____________________________________________________________________
Кіші Алматы
орманшылығы
N 48 орам
1. N 5 телім     0,8           -            0,5         алаңқай жер
2. N 6 телім     1,1           -            0,2         тік баурай
3. N 8 телім     2,5           -            0,1         алаң
4. N 3 телім     8,5           -            1,4         орманды жер
5. N 15 телім    0,8           -            0,8         алаң
6. N 21 телім    2,4           -            0,5         орманды жер
____________________________________________________________________
Барлығы:      16,1                       3,5
____________________________________________________________________

О переводе отдельных участков земель особо охраняемых природных территорий в земли других категорий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2002 года N 780
В соответствии с Законом Республики Казахстан Z010152_ "О земле" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перевести земельный участок площадью 3,5 га Иле-Алатауского государственного национального природного парка Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан из категории земель особо охраняемых природных территорий в категорию земель населенных пунктов согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 июля 2002 г.N 780
Экспликация земель Иле-Алатауского
государственного национального природного парка,
переводимых в категорию земель населенных пунктов
___________________________________________________________________________
Наименование,   ! Общая   ! Посторонние ! Переводимая ! Категория
N выдела       ! площадь ! землепользо-! площадь, га !  земель
! участка,! ватели      !             !
!   га    !             !             !
---------------------------------------------------------------------------
Мало-Алматинское
лесничество
квартал N 48
1. выдел N 5           0,8         -            0,5        прогалина
2. выдел N 6           1,1         -            0,2        крутой склон
3. выдел N 8           2,5         -            0,1        поляна
4. выдел N 3           8,5         -            1,4        покрытые лесом
5. выдел N 15          0,8         -            0,8        поляна
6. выдел N 21          2,4         -            0,5        покрытые лесом
--------------------------------------------------------------------------
Всего:             16,1                      3,5
--------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)