Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 шілде N 793.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Уақыт және эталондық жиiлiктер жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 26 қаңтардағы N 131 P000131_ қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасының Уақыт және эталондық жиiлiктер жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясы туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 7 тамыздағы N 1208 P001208_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 34, 412-құжат);
3) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 26 қаңтардағы N 131
қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001
жылғы 10 қарашадағы N 1434
P011434_
қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Икебаева А.Ж.
Жұманазарова А.Б.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2002 года N 793
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2000 года N 131 P000131_ "О создании Межведомственной комиссии по времени и эталонным частотам";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года N 1208 P001208_ "Об утверждении Положения о Межведомственной комиссии по времени и эталонным частотам Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 34, ст. 412);
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года N 1434 P011434_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2000 года N 131".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)