Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 18 шілде N 800. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.05. N 903 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 12, 125-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
"Ел Yкiметiнiң жұмысын ұйымдастыруды жетiлдiру" бөлiмшесiнде реттiк нөмiрi 2.1.1-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың IV тоқсаны";
"2.2. Мемлекеттiк басқару органдарының функциялары мен өкiлеттiктерiн айқындау және ажырату" бөлiмшесiнде реттiк нөмiрi 2.2.1-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың ІІІ тоқсаны";
"Ормандарды сақтау және ұтымды пайдалану" бөлiмшесiнде реттiк нөмiрi 2.5.12-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың III тоқсаны";
"4.1. Ақша-несие саясаты" бөлiмшесiнде:
реттiк нөмiрлерi 4.1.1. және 4.1.2-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 4.1.3-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың IV тоқсаны";
реттiк нөмiрi 4.1.7-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың IV тоқсаны";
"5.1. Демография және көшi-қон" бөлiмшесiнде реттiк нөмiрi
5.1.2-жолдағы 2-бағанда "ауылдық аудандар мен" деген сөздер алынып тасталсын;
"5.2. Бiлiм беру" бөлiмшесiнде:
реттiк нөмiрi 5.2.3-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың IV тоқсаны";
реттiк нөмiрлерi 5.2.9. және 5.2.10-жолдар алынып тасталсын;
"5.3. Денсаулық сақтау" бөлiмшесiнде реттiк нөмiрi 5.3.8-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың IV тоқсаны";
"5.4. Мәдениет" бөлiмшесiнде реттiк нөмiрi 5.4.15-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың IV тоқсаны";
"6. Нақты сектор" бөлiмiндегi реттiк нөмiрi 6.2-жолда:
2-бағандағы "2004-2005 жылдарға" деген сөздер "2003-2004 жылдарға" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың III тоқсаны";
"6.3. Өңдеушi өнеркәсiп" бөлiмшесiнде реттiк нөмiрi 6.3.3-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың III тоқсаны";
"6.6. Ғылыми-технологиялық саясат" бөлiмшесiнде реттiк нөмiрi
6.6.4-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың III тоқсаны";
"7. Көлiк инфрақұрылымы" бөлiмiнде:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2002 года N 800. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 12, ст. 125) следующие изменения:
в Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы, утвержденном указанным постановлением:
в подразделе "Совершенствование организации работы Правительства страны" в строке, порядковый номер 2.1.1., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2002 года";
в подразделе "2.2. Определение и разграничение функций и полномочий государственных органов управления" в строке, порядковый номер 2.2.1., графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2002 года";
в подразделе "Сохранение и рациональное использование лесов" в строке, порядковый номер 2.5.12., графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2002 года";
в подразделе "4.1. Денежно-кредитная политика":
строки, порядковые номера 4.1.1. и 4.1.2., исключить;
в строке, порядковый номер 4.1.3., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 4.1.7., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2002 года";
в подразделе "5.1. Демография и миграция" в строке, порядковый номер 5.1.2., в графе 2 слова "сельских районов и" исключить;
в подразделе "5.2. Образование":
в строке, порядковый номер 5.2.3., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2002 года";
строки, порядковые номера 5.2.9. и 5.2.10., исключить;
в подразделе "5.3. Здравоохранение" в строке, порядковый номер 5.3.8., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2002 года";
в подразделе "5.4. Культура" в строке, порядковый номер 5.4.15., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2002 года";
в разделе "6. Реальный сектор" в строке, порядковый номер 6.2.:
в графе 2 слова "2004-2005 годы" заменить словами "2003-2004 годы";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2002 года";
в подразделе "6.3. Обрабатывающая промышленность" в строке, порядковый номер 6.3.3., графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2002 года";
в подразделе "6.6. Научно-технологическая политика" в строке, порядковый номер 6.6.4., графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2002 года";
в разделе "7. Транспортная инфраструктура":

реттiк нөмiрi 7.1-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың IV тоқсаны";
реттiк нөмiрi 7.10-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың III тоқсаны";
реттiк нөмiрi 7.14-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың IV тоқсаны";
реттiк нөмiрi 7.15-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың IV тоқсаны";
"8. Ауыл шаруашылығы" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрi 8.1-жолда:
2-бағанда "агроазық-түлiк" деген сөз "Мемлекеттiк агроазық-түлiк" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы";
реттiк нөмiрi 8.9-жолдағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ";
реттiк нөмiрi 8.11-жолда:
2-бағанда "стандарттарын" деген сөз "нормаларын" деген сөзбен
ауыстырылсын;
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нормативтiк құқықтық кесiмнiң жобасы";
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың IІІ тоқсаны";
"10. Мемлекеттiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, құқықтық тәртiптi нығайту және қылмыспен күрес" бөлiмiнде реттiк нөмiрi 10.7-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың І тоқсаны".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в строке, порядковый номер 7.1., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 7.10., графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 7.14., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 7.15., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2002 года";
в разделе "8. Сельское хозяйство":
в строке, порядковый номер 8.1.:
в графе 2 слово "Агропродовольственную" заменить словами "Государственную агропродовольственную";
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Проект Указа Президента Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 8.9., графу 4 изложить в следующей редакции:
"МСХ";
в строке, порядковый номер 8.11.:
в графе 2 слово "стандарты" заменить словом "нормы";
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Проект нормативного правового акта";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"МОН, МЗ, МСХ";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2002 года";
в разделе "10. Обеспечение безопасности государства, укрепление правопорядка и борьба с преступностью" в строке, порядковый номер 10.7., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2003 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан